سرپرست حفاظت و اطلاعات زندان های فارس معرفی شد

آیین تکریم و معارفه رؤسای پیشین و جدید حفاظت و اطلاعات اداره کل زندان های فارس با حضور پوریانی معاون اداره کل حفاظت و اطلاعات سازمان زندان ها، عباسیان رئیس اداره امنیت حفاظت و اطلاعات سازمان زندان ها، حیات الغیب مدیرکل زندان های فارس، معاونین، مسئولین ستادی، رؤسای حفاظت و اطلاعات دستگاه های تابع قوه قضائیه، رؤسای زندان ها و مسؤولین حفاظت و اطلاعات زندان های استان فارس در سالن اجتماعات اداره کل زندان ها برگزار شد و از زحمات ۳۳ساله سید ماشااله سجادی که به افتخار بازنشستگی نائل شد قدردانی و مهدی نعمتی به عنوان سرپرست حفاظت و اطلاعات زندان های فارس معرفی شد.

در این مراسم مدیرکل زندان های فارس گفت: حفاظت و اطلاعات، نقش بی بدیل در تأمین امنیت زندان ها دارند.

سید حشمت اله حیات الغیب افزود: آموزش و پیشگیری و صیانت از نیروهای شاغل در مجموعه سازمان زندان ها مورد تأکید ریاست سازمان و مدیرکل حفاظت و اطلاعات و از اولویت های مهم سازمانی است و خط مشی این افراد  نه سیاست مچ گیری بلکه صیانت و پیشگیری است.

وی ادامه داد: در مجموعه سازمان زندان ها و ادارات کل استان ها اقدامات خوبی در راستای ارتقای امنیت انجام گرفته و از مجموعه حفاظت و اطلاعات جای قدردانی دارد.

مدیرکل زندان های فارس تأکید کرد: در هر سازمانی، آسیب های احتمالی وجود دارد و وظیفه مسئولان حفاظت در واحدهای حفاظت و اطلاعات باید در جهت توسعه ارزش های دینی در سازمان بوده و در این زمینه فعال عمل کنند.

حیات الغیب افزود: کارهای بزرگی در زندان ها توسط حفاظت و اطلاعات، انجام می گیرد و باید حفظ آبروی افراد در اولویت کار مسؤولین در حفاظت و اطلاعات قرار گیرد.

وی ادامه داد: پیشگیری از انحراف و صیانت از نیروهای شاغل از وظیفه ذاتی مجموعه زندان و حفاظت و اطلاعات است.

مدیرکل زندان های فارس یادآور شد: مراقبت از حفظ اسناد، رعایت عدالت، پیشگیری از انحراف، صیانت از نیروی انسانی، برگزاری دوره های آموزشی، ارتقاء سطح علمی کارکنان به ویژه کارکنان حفاظت باید در رأس برنامه های حفاظت و اطلاعات قرار گیرد.

وی تأکید کرد: زندان محیطی آسیب زاست و باید آسیب های زندان را به حداقل برسانیم و نیروها را از خطرات احتمالی و چالش ها محافظت کرده و محیط زندان و نقاط ضعف و قوت آن را شناسایی و در جهت رفع خطرات احتمالی و مشکلات تلاش مضاعف داشته باشیم.

وی اظهار داشت: حفاظت و اطلاعات سازمان زندان ها به صورت گمنام، بی ریا، و بی صدا سنگین ترین کارها را در مجموعه زندان ها انجام می دهند.

حیات الغیب با تأکید براینکه نیروهای حفاظت باید چشم و گوش و بازوی توانمند سازمان باشند گفت: در مجموعه حفاظت و اطلاعات، همیشه باید پیشگیری بر درمان مقدم باشد عدالت و گشاده رویی با کارکنان مورد تأکید قرار گیرد و با نیروهای متخلف بدون اغماض برخورد گردد.

مدیرکل زندان های فارس در ادامه، بحث پیشگیری و مقابله با اشیاء ممنوعه و ایجاد آرامش در زندان ها را مورد تأکید قرار داد و در ادامه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در زندان های فارس طی ۴۵ماه گذشته ارائه کرد.

در ادامه عباسیان رئیس اداره امنیت حفاظت و اطلاعات سازمان زندان ها گفت: سرلوحه کار ما در مجموعه حفاظت و اطلاعات، پیشگیری و صیانت از پرسنل است.

وی ضمن قدردانی از زحمات رییس پیشین حفاظت و اطلاعات زندان های فارس گفت: آقای سجادی؛ فردی با اخلاق و با انگیزه و منشاء کارهای بزرگی در مجموعه حفاظت و اطلاعات زندان های استان بودند و امور محوله را به نحو مطلوب انجام می دادند و کارهای ایشان در ستاد سازمان باز خورد خوبی داشت.

رئیس اداره امنیت حفاظت و اطلاعات سازمان زندان ها ادامه داد: انتخاب افراد باانگیزه، با اخلاق و با اخلاص در حفاظت استان ها، سرمایه بزرگی برای سازمان است و برای آقای نعمتی در پست جدید آرزوی موفقیت می کنیم.

در ادامه سید ماشاله سجادی رییس پیشین حفاظت و اطلاعات زندان های فارس و مهدی نعمتی سرپرست جدید حفاظت و اطلاعات زندان های فارس گزارشی ارائه کردند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + = 21

بستن