درخشش فیلم کوتاه«آخرین آغوش» سامان حسین پور در کره جنوبی

در ششمین جشنواره جهانی فیلم های کودکان ونوجوانان کره جنوبی فیلم آخرین آغوش ساخته سامان حسین پور به همراه سه هنرمند دیگر ایرانی در مجموع ۴ جایزه این جشنواره جهانی را از آن خود کردند.

این جشنواره که مختص به نمایش گذاشتن فیلم‌هایی درباره یا برای کودکان است؛ در این دوره به فیلمسازان ایرانی چهار جایزه داد.

آخرین آغوش با محوریت تاثیرات مخرب فضای مجازی بر خانواده ها با حمایت حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان تولید و داستان کودکی را به تصویر می کشد که در درگیری والدین در فضای مجازی به سراغ پدربزرگ مریضش می رود که در بی خبری خانواده ناشی از حضور در فضای مجازی به آغوش پدر بزرگ بیمارش پناه می برد که مدتی است به خواب ابدی فرو رفته است.

 در این فیلم  در کنار سامان حسین پور که در نقش نویسنده، کارگردان و تدوین گر ظاهر شده است زانیار لطفی به عنوان مدیر تصویربرداری، محمد توریوریان به عنوان صدابردار، آکو زندکریمی به عنوان دستیار کارگردان، نوید زارع به عنوان دستیار تصویر، ژونا سجادی، فریدون علی رمایی، رشید حسین پور، علی پناهی، محمد پناهی، نیما حسینی، پروین فلاحی و کژال صادقی به عنوان بازیگر در این فیلم ایفای نقش کردند.

سامان حسین پور متولد ۱۳۷۱ شهرستان سقز است، حسین پور دانشجوی کارشناسی سینما کارگردانی است و تاکنون علاوه بر این فیلم ۴  فیلم کوتاه داستانی را با تهیه کنندگی حوزه هنری کردستان از جمله یک هیچ: ۱۳۹۲ – برگ های پاییزی: ۱۳۹۳ – ماهی: ۱۳۹۴ – مردی که یادش می رفت نفس بکشد: ۱۳۹۵ را کارگردانی و ضمن حضور در بیش از ۵۰۰ جشنواره بین المللی و ملی و بالغ بر ۳۰ جایزه معتبر  سینمایی را از داخل و خارج از کشور کسب کرده است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 1 =

بستن