نیازی به سرشاخ‌ شدن با نفتی‌ها نداریم

سکینه الماسی پنجشنبه‌ شب در نشست با دهیاران، شوراهای اسلامی و شهرداران شهرستان دیر اظهار داشت: اگر مشکلات اشتغال اجازه دهد با شناختی که از منابع کشور دارم این ظرفیت را در خود می‌بینم خدماتی برای جنوب استان انجام دهیم که در تاریخ ثبت شود.

الماسی هدف از برگزاری این نشست را شناخت و آغاز تعامل با شوراها و شهرداری‌ها برشمرد و افزود: با تلاش و دعوت از مقامات کشوری هر هفته تا دو هفته یک مسئول کشوری برای بازدید از مشکلات مردم به جنوب استان آمده است.

وی با بیان اینکه دهیاران و شهرداران ظرف ۱۰ روز داشته‌ها و نداشته‌های خود را مستند تهیه کنند تا پیگیری برای مشکلات موجود زودتر انجام شود، گفت: شهرداران و شوراها تمام بودجه‌های دریافتی را مشخص کنند تا بتوانیم نقش نظارتی خود را به درستی انجام دهیم.

نماینده شهرستان‌های دیر، کنگان جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: راه تعامل با نفت را می‌دانیم و نیازی به سرشاخ‌شدن با آن‌ها نداریم.

الماسی با بیان اینکه شوراها بازوان توانمند نمایندگان مجلس شورای اسلامی در هر منطقه خواهند بود، افزود: شوراها، دهیاران و نمایندگان و منتخبین مردم، با تشویق جوانان تحصیلکرده در شهرها و روستاها برای شرکت در دوره های آموزشی مرتبط با صنایع نفت و گاز بهانه را از نفت بگیرند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر با همکاری نفت به دنبال پیوست فرهنگی اجتماعی حوزه انتخابیه خود هستیم، گفت: باید با برگزاری سمینار و کارگاهای آموزشی برای خانم هایی که می‌خواهند نسل آینده این کشور را تربیت کنند آنها را به علم روز مسلط کنیم.

الماسی با تاکید بر محدودیت اعتبارات در سال آینده، اظهار داشت: بودجه سال ۹۷ کشور صدها میلیارد پایین‌تر از سال ۹۶ در نظر گرفته شده که این بودجه در سال آینده بر اساس عملکرد اختصاص و توزیع می‌شود.

نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای اولین بار از شورای اقتصاد برای مسئولیت‌های اجتماعی نفت مصوبه گرفته‌ایم گفت: دولت تدبیر و امید در تکمیل پروژه‌های ناتمام سنگ تمام گذاشته که اتمام بیمارستان دیر بعد از ۲۸ سال در این دولت یکی از این نمونه هاست.

الماسی، از افزایش یک نماینده به حوزه انتخابیه خود خبر داد و افزود: گستردگی حوزه جنوب استان و وجود تاسیسات عظیم نفت و گاز مانع خدمت‌گزاری کامل به مردم این حوزه شده و بر این اساس دنبال افزایش نماینده در این حوزه هستیم.

وی افزود: به دنبال طرح پیوست سلامت با همکاری نفت هستیم که بر اساس آن بتوانیم به جای استفاده از اورژانس هوایی استان برای هر شهرستان یک هلی کوپتر داشته باشیم.

الماسی از راه‌اندازی کانال تلگرامی با مدیریت خود خبر داد و اظهار داشت: با تشکیل گروه‌های جداگانه برای شهرستان‌های جنوب استان در شبکه‌های واتساپ و تلگرام، تعامل و همکاری بیشتری در روزهای آتی خواهیم داشت.

نماینده شهرستان‌های دیر، کنگان جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی، ضمن تجلیل از تلاش‌های شبانه روزی فرماندار شهرستان دیر برای پیگیری و رفع مشکلات مردم، گفت: همه شهروندان و مسئولان شاهد تلاش شبانه روزی حمزه اعتماد فرماندار شهرستان دیر هستند، ایشان در پاسخگویی و خدمتگزاری در استان کم نظیر هستند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 79 = 84

بستن