کشف لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در ملکان

سرهنگ سهراب شفقی شامگاه دیروز دوشنبه با اعلام این خبر به خبرنگاران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل کالای قاچاق به وسیله یک دستگاه خودروی پژو، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت و با انجام اقدامات اطلاعاتی و نامحسوس، خودروی مورد نظر شناسایی و با شگردهای پلیسی توقیف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکان با اشاره به این که در این راستا دو نفر متهم دستگیر شدند، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.

پلمپ ۱۱ واحد صنفی فاقد پروانه کسب در شهرستان ملکان

سرهنگ شفقی همچنین از بازدید و نظارت پلیس بر واحدهای صنفی و پلمپ ۱۱ واحد صنفی خبر داد.

وی گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی این شهرستان در پی اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی و طرح نظارت، کنترل و ساماندهی ماه مبارک رمضان بر صنوف، از ۷۳ واحد صنفی بازدید کردند.

وی افزود: در اجرای این طرحها تعداد ۱۱ واحد صنفی متخلف به علت نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت قوانین و مقررات مربوطه پلمپ شدند.

کشف تجهیزات الکترونیکی میلیاردی غیرمجاز در بناب

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بناب نیز از کشف تجهیزات الکترونیکی غیرمجاز در بناب خبرداد.

بر اساس این گزارش، سرهنگ رمضان اللهوردیان در گفتگویی با خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: مأموران یگان امداد و مبارزه با کالای قاچاق این شهرستان در حین گشت زنی به ۲ دستگاه خودرو سواری و تریلی مشکوک شده و آنها را متوقف کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از این دو دستگاه خودرو تعداد یک هزار و ۳۰۹ دستگاه تجهیزات الکترونیکی غیرمجاز کشف شد.

این افسر انتظامی اذعان کرد: برابر اعلام کارشناسان این محموله کشف شده ۳ میلیارد ریال ارزش دارد.

اللهوردیان با بیان اینکه در این ارتباط یک نفر متهم نیز دستگیر شده است؛ اظهار کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی به همراه تجهیزات کشف شده تحویل مقامات قضایی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 71 = 81

بستن