تعمیر و نصب ۱۸۰۰ تابلوی اخطاری و انتظامی در جاده های استان همدان

حمید پرورشی خرم  صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران از انجام هزار و ۱۶۵ کیلومتر خط کشی در محورهای مواصلاتی استان همدان خبرداد و با اشاره به اینکه همه محورهای مواصلاتی استان دارای خط کشی بوده و سالانه به شکل مستمر و جاری احیاء، تجدید و نگهداری می شوند، اظهار داشت: خط کشی محورها به دید رانندگان در جاده کمک می کند و موجب کاهش تصادفات جاده ای می شود.

وی افزود: تلاش مداوم و مستمر راهداران برای نگهداری و ایمن سازی راه های استان از جمله اقداماتی است که در دستور کار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان قرار دارد.

پرورشی خرم، رعایت موارد ایمنی و توجه به هشدارهای بصری در قالب تابلوهای اطلاعاتی را ضروری دانست و عنوان کرد: از ابتدای سال در بحث ایمنی مسیرها، هزار و ۷۷۵ عدد تابلو اخطاری و انتظامی توسط راهداران تعمیر و نصب شده است.

وی ادامه داد: تعمیر ۱۸ مترمربع تابلو اطلاعاتی و تعمیر و نصب ۲۰۰ عدد بازتاب ایمنی و استوانه ای از اقدامات این اداره کل در  سال جاری بوده است.

وی با بیان اینکه به منظور افزایش ضریب ایمنی تردد سفرهای برون شهری، ۷۸۵ دستگاه چراغ چشمک زن جدید در محورهای استان نصب شده است، یادآور شد: همچنین سرویس و نگهداری ۱۴۱ کیلومتر چراغ مه شکن در سطح راه ها انجام شده تا رانندگان و مسافران در جاده ها سفری مطمئن تر داشته باشند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان همدان اظهارداشت:  همچنین ۱۰۶ کیلومتر گاردریل و نیوجرسی و ۸ هزارو ۶۰۰ عدد از علائم ایمنی نیز توسط راهداران این اداره کل شستشو شده است.

حمید پرورشی خرم اضافه کرد: پاکسازی کنار نیوجرسی و گاردریل به میزان ۵۶ کیلومتر، رنگ آمیزی ۱۲۷ عدد علائم و ۳۲ کیلومتر شیارهای طولی و عرضی در راه های استان ایجاد شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 83 = 90

بستن