۲۷۷ پروژه عمرانی توسط سپاه انصارالمهدی(عج) در زنجان اجرا شد

سردار جهانبخش کرمی شامگاه سه‌شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان که با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برگزار شد، با بیان اینکه ۲۷۷ پروژه عمرانی از ابتدای سال ۹۲ تا سال ۹۶ توسط سپاه انصارالمهدی (عج) در سطح استان زنجان اجرا شده است، افزود: مبلغ ۴ میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال و ۳۷۶۹ پروژه غیرعمرانی به مبلغ ۴۴۷ میلیون تومان اجرا شده است.

وی ادامه داد: همچنین طی این مدت، ۴۴ سالن ورزشی در استان توسط سپاه انصارالمهدی(عج) احداث شده است که با توجه به ساخت ۱۰ سالن ورزشی در سالهای گذشته تعداد سالن‌های ورزشی ساخته شده توسط این مجموعه به ۵۵ سالن ورزشی رسیده است.

کرمی با بیان اینکه در راستای ایجاد اشتغال در قالب آموزش ترویجی که در ایجاد اشتغال در روستا مؤثر است، افزود: ۲۶ هزار و ۷۵۸ نفر آموزش دیده‌اند و نیز ۳۱ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده و در مجموع برای بخش‌های مختلف ۵۵۰۰ شغل ایجاد شده است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان افزود: ۴۶ هزار نفر در ۳ تا ۱۰ روز فعالیت داشته‌اند و برای ساماندهی  گروه‌های جهادی، این گروه‌ها شناسنامه‌دار می‌شوند.

کرمی همچنین با اشاره به وقوع زلزله در منطقه سرپل ذهاب، افزود: قرارگاه سازندگی سپاه انصارالمهدی (عج) از دومین روز پس از زلزله کرمانشاه تا پنج روز قبل از تعطیلات نوروز قرارگاه زنجان در منطقه سرپل‌ذهاب مستقر بود و نسبت به ساخت واحدهای مسکونی اقدام کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 77 = 87

بستن