۳۵میلیارد تومان جرائم مالیاتی واحدهای تولیدی در زنجان بخشیده شد

میرحیدر رضوی در گفتگو با خبرنگاران افزود: طی سال گذشته ۳۵ میلیارد تومان بخشودگی جرائم مالیاتی واحدهای تولیدی در زنجان صورت گرفته است و همه این اقدامات در راستای حمایت از صنعت استان برای سرمایه‌گذاری بیشتر در استان انجام شده است.

وی اظهار کرد: ۲۵ شرکت فعال استان زنجان در خارج از استان مالیات پرداخت می‌کردند که با مذاکرات انجام‌شده پرونده هفت شرکت به استان  برگشت داده شد.

مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: تعداد زیادی از مردم مخاطب نظام مالیاتی هستند و باید احترام به ارباب‌رجوع، رفع مشکلات مؤدیان و تعامل و توافق با آنان برای وصول عادلانه مالیات، در دستور کار مسئولین اداره کل باشد.

رضوی تأکید کرد: در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمایت از فضای کسب‌وکار، تولید و اشتغال اداره مالیاتی نسبت به بخشودگی جرائم توجه لازم را دارد.

وی گفت: کارکنان اداره امور مالیاتی به‌عنوان سربازان اقتصادی در این اداره تلاش می‌کنند و توجه به فضاهای فیزیکی موردتوجه اداره مالیاتی است تا روند ارائه خدمات به مردم تسریع شود.

مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان ابراز کرد: مالیات بر ارزش‌افزوده زمینه‌ساز عدالت مالیاتی است و در این میان ۹۰ درصد از درآمدهای عمومی استان زنجان از محل وصول مالیات تأمین می‌شود و باید جامعه را به سمتی ببریم که هر چیزی اقتصاد ما را تحت‌الشعاع  قرار ندهد.

 

 

همایش | کواد کوپتر دوربین دار ارزان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 9 = 14

بستن