مسابقات سوارکاری بومی محلی در نمک چال بهشهر برگزار شد

این دوره از مسابقات  عصر یکشنبه با حضور ۵۰ سوارکار از جوانان روستای نمک چال ویعقوب لنگه وروستا های همجوار عضو باشگاه اسپهبد خورشید بهشهر برگزار شد.

معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر، مهمترین هدف این دوره از مسابقات، بزرگداشت دهه فجر، افزایش نشاط در بین جوانان و سوارکاران و شناسائی سوارکاران برتر و آموزش اعلام کرد.

محمدرضا جوادی گفت: مسابقه در دوکورس ۹تایی برگزار شد که درگروه  ۱ اسب طوفان به سوارکاری فرزاد سنچولی، اسب نیلوفر سلین به سوارکاری سیدنقی سادات حسینی  و اسب مجیک میلکا به سوارکاری محمد صدیق سارانی نفرات اول تا سوم مرحله اول شدند.

وی افزود: در گروه ۲  نیلوفر عقیل با سوارکاری سید عقیل سادات حسینی،  دوریس خواجه با سوارکاری سید نقی سادات حسینی و جهان گل با سوارکاری امیر حسین سادات حسینی اول تا سوم شدند.

جوادی اظهار کرد: مرحله آخر فینال، قهرمانان نیلوفر عقیل از باشگاه سوارکاری اسپهبد خورشیید، طوفان از اسپهبد خورشید و دوریس خواجه از باشگاه کردکوی، رتبه های اول تا سوم این مسابقات  را کسب کردند.

وی گفت: همچنین در پایان این دوره از مسابقات، یک مسابقه آزاد بومی محلی اسب های خزری برگزار شد که ابوذر سنچولی از باشگاه اسپهبد خورشید مقام اول را کسب کرد و از نفرات برتر این دوره از مسابقات تجلیل شد.

 

 

قیمت تلویزیون | وام ازدواج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 2 =

بستن