ایران باید به قطب بزرگ اقتصادی منطقه تبدیل شود

حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی‌فرد پیش از ظهر امروز در جمع مردم زاهدان اظهار داشت: روز ۲۲ بهمن یادآور وحدت، یکدلی و عزم و اراده ملت ایران برای پیمودن قله‌های اقتدار است.

عضو هیئت حل اختلاف قوای سه‌گانه با اشاره به اقتدار و آرامش ایران اسلامی در منطقه افزود: این امنیت و آرامش امروز با توجه به تحولات منطقه در هیچکدام از کشورهای دنیا وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه سیستان و بلوچستان نماد وحدت ملی و انسجام اسلامی است، ادامه داد: قطعا تنها در سایه وحدت و انسجام و در سایه پیوند استوار امت با امام می‌توان به همه آرمان‌ها و اهداف دست پیدا کرد.

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد وحدت ملی و انسجام اسلامی است، گفت: مردان و زنان غیور ایران اسلامی با حضور در این روز به یادماندنی با همه وجود اعلام می کنند که بر بیعت خود با راه امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب ثابت قدم و استوار هستند.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه کشور بزرگ ایران امروز در سایه این وحدت و انسجام و همچنین پیوند استوار خود با رهبر فرزانه انقلاب و در سایه ایستادگی در راه شهدا به یک قدرت بزرگ سیاسی و دفاعی در منطقه و جهان تبدیل شده است.

عضو هیئت حل اختلاف قوای سه‌گانه تصریح کرد: قطعا انقلاب اسلامی باید به زودی به یک قدرت بزرگ اقتصادی در منطقه تبدیل شود و استان سیستان وبلوچستان نیز باید قلب تپنده این اقتصاد در منطقه و کشور باشد.

وی بیان داشت: مردم بصیر استان سیستان و بلوچستان امروز به خوبی در کنار حرکت عظیم ملت ایران ایستادند تا به همه اهداف و آرمان های بلند انقلاب در تمام عرصه ها دست پیدا کنند.

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد افزود: کسانی که امروز راه تضعیف ملت اسلام را در اختلافات و نزاع های مذهبی، عقیدتی، فکری و سیاسی جستجو می کنند باید بدانند که این راهپیمایی پیام روشنی برای دشمنان دارد و آن وحدت آحاد ملت ایران برای ایستادگی در مقابل تمامی دسیسه ها و توطئه های دشمنان اسلام و مسلمین است.

وی با اشاره به جنایات استکبار جهانی در کشورهای همسایه ادامه داد: دولت آمریکا برای اینکه این منطقه را ناامن و مسلمانان را تضعیف کند در سه کشور عراق، افغانستان و پاکستان بیش از۴.۵ تریلیون دلار هزینه کرده است که نتیجه آن قتل عام بیش از ۳۷۰ هزار نفر است.

وی با تاکید بر اینکه امنیت امروز ایران دستاورد غیرت، شجاعت، ایستادگی و مقاومت ملت ایران است، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی مفتخر است که در سایه حضور اقتدارآفرین ملت ایران در برابر استکبار جهانی ایستادگی می کند.

عضو هیئت حل اختلاف قوای سه‌گانه فقر را یک معضل اساسی در جامعه دانست و تصریح کرد: برای مبارزه با فقر باید از سرمایه امنیت، اقتدار سیاسی، وحدت ملی و رهبری استفاده کرد و برای موفقیت در این عرصه و مبارزه با بیکاری از این ظرفیت ها بهره گرفت.

 

 

فیمت دوربین | پشتیبانی شبکه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 3 =

بستن