فعالیت‌های بخش خصوصی در تولید به توسعه استان همدان کمک می‌کند

محمدناصر نیکبخت پیش از ظهر شنبه با حضور در شهرستان بهار، در آیین گشایش شرکت هنر چوب ژیک در شهرک صنعتی بهاران حضور یافت و این کارخانه را افتتاح کرد.

این کارخانه که توسط بخش خصوصی با ۱۰ میلیارد تومان اعتبار احداث شده است ۱۸۰نفر اشتغالزایی مستقیم در کارخانه مرکزی و نمایندگی های شرکت دارد.

استاندار همدان در آیین افتتاح این پروژه گفت: فعالیت‌های بخش خصوصی در تولید به توسعه استان و کشور کمک می‌کند و اشتغال جوانان را بیشتر شاهد خواهیم بود.

محمدناصر نیکبخت با بیان اینکه همه در خدمت تولیدکنندگان و کارآفرینان هستیم، گفت: برای طرح توسعه این واحدتا ۸۰ درصد تسهیلات می دهیم.

وی بابیان اینکه بخشی از بدهی این واحد را دولت تقبل می کند، گفت: هرجایی که بحث اشتغال جوانان مطرح باشد به صورت جدی حمایت می کنیم.

استاندار همدان در ادامه حضور در شهرستان بهار، به همراه نماینده مردم بهار و کبودراهنگ، کارخانه تکسان دُر هگمتانه، بزرگترین واحد تولید درب ضد حریق کشور را افتتاح کرد.

این کارخانه ۴۰ نفر اشتغالزایی مستقیم دارد.

همچنین نیروگاه گازی ۷.۲ مگاواتی توان شفق شهرک صنایع غذایی بهار  با مبلغ هزینه شده ۱۴ میلیارد تومان با حضور استاندار همدان، نماینده مردم بهار و کبودراه‌نگ در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی بهار افتتاح شد.

 

 

رایانه کمک تلفنی | خرید آنلاین کتاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 + = 33

بستن