۵ پروژه شهری در آمل بهره برداری شد

غلامحسین شفیع زاده، رئیس شورای شهر آمل ظهر شنبه در آئین افتتاح ۵ پروژه شهری شهرداری آمل با بیان اینکه در دهه فجر سال جاری سه پارک شهری، بلوار راه و ترابری و ساختمان اداری افتتاح و به بهره برداری رسید، ادامه داد: با افتتاح ٣ پارک شهری حدود ۱۱ هزار متر به فضای سبز در شهر آمل اضافه شد و سرانه فضای سبز از ۴ متر به ٧ متر رسید.

رئیس شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به اینکه ۵ پروژه شهری شهرداری آمل با اعتباری بالغ بر یک صد میلیارد ریال افتتاح شد، افزود: پروژه های اولویت دار سال ٩٧، ولایت جنوبی، مجتمع تفریحی در حریم ردوخانه هراز و ایجاد ٣ فرهنگ سرا در آمل است.

وی با بیان اینکه سه مکان برای ایجاد فرهنگ سرا با اعتبار ٣۰ میلیارد ریالی توسط شهرداری آمل خریداری شد، گفت: زمین ٣ هکتاری برای ساخت کشتارگاه صنعتی خریداری شد و جهت دریافت مجوز اقدام شد.

شفیع زاده با اشاره به اینکه با تلاش نماینده مردم آمل ٢۰۰ میلیارد ریال جهت تعریض بلوار امام رضا (ع) آمل اختصاص یافت، گفت: این شهرداری ۱۰۰ میلیارد ریال از قبل برای بلوار امام رضا (ع) هزینه کرد و علاوه بر این ٢۰۰ میلیارد ریال از سازمان برنامه بودجه با تلاش نماینده آمل اختصاص یافت.

وی با بیان اینکه برای بررسی معضل با تلاش همه مدیران شهری این مهم برطرف خواهد شد، افزود: زمین پاساکش با ٣۴ هکتار در اختیار شهرداری قرار خواهد گرفت.

شفیع زاده با اشاره به احداث پله عابر برقی در تقاطع سه راه تقاطع اداره پست آمل گفت پایه های پلی برق نصب و این مهم با اعتباری بالغ بر ٢۰ میلیارد ریال به به زودی به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه در چهار دوره قبلی اعضای شورای اسلامی خدمات زیادی انجام دادند که تقدیر و تشکر می کنیم، ادامه داد: ٩ عضو فعلی شورای اسلامی شهر آمل با وحدت و همدلی و در تعامل با مدیران ادارات فعالیت می کنند.

شفیع زاده گفت: در این برهه از زمان که با مشکلات اقتصادی روبرو هستیم باید پشت هم باشیم و مشکلات را برطرف کنیم.

 

 

سفارش سئو | سفارش پروژه دانشجویی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + = 23

بستن