پایگاه استعداد یابی جودو بانوان در استان همدان راه‌ اندازی شود

امیر حسین سیاحی پیش از ظهر دوشنبه در مجمع انتخاباتی هیئت جودود استان همدان گفت: خوشحالیم که مجمع انتخاباتی همدان بدون هیچ گونه مشکل و حاشیه ای در صحت و سلامت کامل برگزار شد.

وی بابیان اینکه امروز دیگر رقابت تمام شد و تمامی اعضا باید با صداقت و همدلی هیئت جودو استان همدان را به جایگاه واقعی خود نزدیک کنند، گفت: ما نیز در این راستا از هیئت جودو همدان حمایت می کنیم.

امیر حسین سیاحی عنوان کرد: با رویکرد جدید در فدراسیون جودو به دنبال بازگشت جایگاه خود در آسیا هستیم و باید کاستی های ۹ سال اخیر این فدراسیون را جبران کنیم.

وی افزود: کسب مدال در المپیک هدف اصلی ما است و در این راستا هیئت های استانی و شهرستانی نقش مهمی ایفا می کنند چراکه هیئت های استانی بازوان توانمند فدراسیون هستند.

دبیرکل فدراسیون جودو و کوراش با اشاره استعدادهای بانوان ایرانی در این رشته ورزشی گفت: نلیا سرمربی اسبق تیم ملی جودو ازبکستان ۳۰ دی ماه برای هدایت تیم ملی بانوان ایران وارد کشور می شود و تمرینات تیم ملی را تا پایان بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ بر عهده خواهد داشت.

اخبار افغانستان | پکینگ برج خنک کننده | ساعت مچی | جراحی زیبایی بینی

وی با اشاره به اینکه در سال های اخیر پشتوانه سازی در این رشته ورزشی در کشور صورت نگرفته است، عنوان کرد: در همین راستا ۱۱ پایگاه قهرمانی در کشور داریم و احداث این پایگاه ها بنا به درخواست استان ها بوده و فدراسیون پس از بازدید تصمیم به ایجاد و تجهیز این پایگاه ها کرده است و سایر استان و شهرستان ها نیز باید درخواست های خود برای ایجاد این پایگاه به فدراسیون اعلام کنند.

سیاحی گفت: همدان در رشته جودو از استان های پیشتاز و صاحب جایگاه کشور است و به عنوان قطب رشته کاتا و بخش بانوان در کشور به شمار می رود و و باید در همدان پایگاه استعدادیابی بانوان ایجاد شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 2 =

بستن