ارسال کمک دارویی و غذایی سپاه قزوین به مناطق زلزله زده

مجموعه: اخبار آبیک, اخبار آوج, اخبار ارداق, اخبار اسفرورین, اخبار اقبالیه, اخبار الوند, اخبار بویین‌ زهرا, اخبار بیدستان, اخبار تاکستان, اخبار خاکعلی, اخبار خرمدشت, اخبار دانسفهان, اخبار رازمیان, اخبار سگز آباد, اخبار سیردان, اخبار شال, اخبار ضیاء آباد, اخبار قزوین, اخبار کوهین, اخبار محمدیه, اخبار محمود آباد نمونه, اخبار معلم‌ کلایه, اخبار ملی, اخبار نرجه تعداد بازدید: 43
ارسال کمک دارویی و غذایی سپاه قزوین به مناطق زلزله زده

سرهنگ ابوالفضل طاهر خانی، ضمن تسلیت به مناسبت در گذشت تعدای از هموطنانمان در حادثه زلزله در غرب کشور، اظهار کرد: پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری نسبت به کمک رسانی به موقع و به هنگام دستگاهاه و نهادها به هم وطنان زلزله زده در غرب کشور سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین و بسیج در همان دقایق اول آمادگی خود را برای کمک همه جانبه اعلام کرد.

وی ادامه داد: طی تماس‌های حاصل شده با مسئولین کردستان اطلاعات مربوط به اغلام مورد نیاز برای کمک به مردم زلزله زده دریافت شد و در همان ابتدا ۳ کامیون اغلام ضروی حاوی آب معدنی، پتو و مواد غذایی برای این عزیزان ارسال شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الامر (عج) افزود: با توجه به شرایط به وجود آمده برای مردم عزیز زلزله زده و نیاز جدی به کالاهای اساسی تعداد قابل توجهی نان در حال پخت می‌باشد که تا عصر به مناطق زلزله زده اعزام خواهد شد.

وی با بیان اینکه نیروهای انسانی ما در سپاه و اقشار بسیج نیز اعلام آمادگی کرده اند تا در صورت نیاز به منطقه اعزام شوند افزود: ۵۰۰ نفر از دانشجویان بسیجی ما نیز در قالب اردوهای جهادی اعلام امادگی کرده اند که به زودی برای کمک به هم وطنان آسیب دیده به مناطق زلزله زده اعزام خواهند شد.

وی در پایان گفت: در صورت اعلام نیاز جامعه پزشکی و معاونت بهداشت و اقشار متخصص ما در سپاه صاحب الامر (عج) آمادگی لازم جهت اعزام به منطقه را دارند.

 

دانلود جزوه

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “ارسال کمک دارویی و غذایی سپاه قزوین به مناطق زلزله زده”

قالب تفریحی