بهسازی۹۰۰ کیلومتر راه روستایی در چهارمحال و بختیاری

گودرز امیری پیش ازظهر چهارشنبه در دیدار با معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه ۹۰۰ کیلومتر راه روستایی در چهارمحال و بختیاری بهسازی شد، اظهار داشت: توسعه روستاها از مهمترین اهداف دولت در استان چهارمحال و بختیاری است.

وی اظهار داشت: برای توسعه روستاهای چهارمحال و بختیاری در دولت یازدهم گام ها بلندی برداشته شده است.

سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری و معاون عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: یک هزار میلیارد ریال اعتبار به دهیاری های چهارمحال و بختیاری پرداخت شده است.

طرح هادی روستایی در ۲۰۰ روستای چهارمحال و بختیاری اجرا نشده است

وی اظهار داشت: طرح هادی روستایی در ۲۰۰ روستای چهارمحال و بختیاری اجرا نشده است.

سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری و معاون عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه به اینکه باید طرح هادی روستاهایی در تمام روستاهای استان اجرا شود، ادامه داد: تحقق طرح هادی روستایی در تمام روستاهای چهارمحال و بختیاری ضروری است.

وی با شاره به ابنکه چهارمحال و بختیاری روستاهای بسیاری دارد، عنوان کرد: مسئولان کشوری باید در راستای توسعه روستاهای چهارمحال و بختیاری توجه بیشتری داشته باشند.

اختصاص۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار به بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری

سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری و معاون عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: طی فعالیت دولت یازدهم ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار به بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری اختصاص یافته است.

وی ادامه داد:بنیاد مسکن نقش مهمی در توسعه روستاهای چهارمحال و بختیاری دارد و باید تلاش کرد که خدمات مناسب در روستاهای استان ارائه شود.

 

تور یک روزه از اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 6 =

بستن