۱۵۰واحد صنعتی گرمسار تسهیلات رونق تولید دریافت می کنند

داریوش طاهری صبح سه شنبه در جلسه مدیران عامل بانکهای استان سمنان به میزبانی سالن جلسات فرمانداری گرمسار با بیان اینکه بسیاری از فعالیت های تجاری، اقتصادی، عمرانی کشور با مشارکت و اختصاص تسهیلات از سوی بانک ها به سرانجام می رسد، ابراز داشت: ۱۵۰واحد صنعتی نیمه فعال با هدف فعالیت مجدد تسهیلات رونق تولید دریافت می کنند.

وی با بیان اینکه تسهیلات ارایه شده از سوی بانک ها باید موجب تحرک در چرخه تولید و افزایش میزان اشتغال در کشور شود، افزود:بیش از ۳۰۰واحد غیرفعال و نیمه فعال گرمسار سال گذشته با تسهیلات ۸۰۰میلیارد ریالی به چرخه تولید باز گشتند.

بازگشت ۱۰۰ واحد صنعتی گرمسار به چرخه تولید هدف گذاری شده است

فرماندار گرمسار با بیان اینکه باید با تعامل و همراهی مجموعه مدیران بانک ها زمینه پرداخت تسهیلات و اعتبارات به بخش های تولیدی و اشتغال زا فراهم شود، ابراز داشت: برای رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال بخش خصوصی باید میدان دار اصلی باشد لذا برای رسیدن به این مهم باید بانک ها نیز شرایط سرمایه گذاری را به نحو مطلوب فراهم کنند.

طاهری با بیان اینکه بازگشت ۱۰۰ واحد صنعتی گرمسار به چرخه تولید هدف گذاری شده است، تصریح کرد: ۵۵درصد صنایع استان در گرمسار متمرکز است که حضور بانک های عامل در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی می تواند به توسعه اشتغال و تولید در استان کمک کند.

وی افزود: توسعه بخش خصوصی می تواند کلید نحات بخش رونق اقتصادی باشد لذا با توجه به زیرساخت های خوبی که در این شهرستان از جمله دسترسی به راه آهن، جاده ترانزیت و نزدیکی به پایتخت نهفته است لذا این مهم می طلبد تا بانک های عامل مساعدت بیشتری را در راستای رونق تولید داشته باشند.

سفارش سئو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 2 =

بستن