۲ نفر در جاده های استان سمنان جان باختند

سرهنگ حسن خسرو جردی ضمن بیان اینکه ۶۲درصد حوادث در محورهای استان سمنان خستگی و خواب آلودگی و در نهایت واژگونی خودرو است، ابراز داشت: ساعت ۶:۱۰ امروز دوم فروردین وقوع یک فقره سانحه رانندگی در جاده گرمسار-سرخه در محدوده محور اصلی تهران-مشهد به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که مرگ در دم پدر و مادر یک خانواده چهار نفره تهرانی در واژگونی صبح امروز سواری پژو پارس تلخ‌ترین عید فرزندان شان، محمدعلی و فاطمه را رقم زد.

وی افزود: در این سانحه یک دستگاه سواری پژو پارس به علت بی توجهی راننده به جلو واژگون شد که متاسفانه مرگ در دم پدر ۵۱ ساله و مادر ۴۸ ساله این خانواده چهار نفره تهرانی را در پی داشت در این سانحه یک دستگاه سواری پژو پارس به علت بی توجهی راننده به جلو واژگون شد که متاسفانه مرگ در دم پدر ۵۱ ساله و مادر ۴۸ ساله این خانواده چهار نفره تهرانی را در پی داشت.

رئیس پلیس راه استان سمنان بابیان اینکه محورهای مواصلاتی استان طی ۲۴ساعت گذشته شاهد چهار سانحه تصادف و چهار مجروح بود، ابراز داشت: از این حوادث سه خودرو براثر خواب آلودگی و خستگی و عدم توجه راننده به جلو واژگون شد که از رانندگان تقاضا داریم به محض احساس خستگی و خواب آلودگی از ادامه مسیر خودداری کرده و در اولین توقفگاه استراحت و سپس طی مسیر کنند.

خسروجردی در ادامه بابیان کاهش هفت درصدی تصادفات جاده ای طی ایام نوروز تصریح کرد: باتوجه به بارندگی در برخی محورهای مواصلاتی استان سمنان احتمال لغزندگی سطح جاده ها وجود دارد لذا از رانندگان تقاضا داریم در شرایط نامساعد جوی با سرعت مطمئن و رعایت فاصله طولی تردد کنند تا شاهد حوادث تلخ نباشیم.

وی بابیان اینکه تردد در محور شاهرود به توسکستان نیز برقرار است، افزود: در محورهای کوهستانی مه گرفتگی سطح جاده ها وجود دارد لذا با توجه به کاهش سطح دید از رانندگان تقاضامندیم ضمن رعایت نکات ایمنی ازگرفتن سبقت نابه جا پرهیز کنند تا سفر خوبی را برای خود و همراهان فراهم کنند.

از ابتدای تعطیلات نوروزی سال جاری (۲۷اسفندماه۹۵) تا کنون ۱۴ نفر در راه های استان سمنان کشته و بیش از ۷۰نفر مجروح شده اند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 13 = 23

بستن