بهره برداری از ۱۸۴ ایستگاه دیجیتالی در صدا و سیمای آذربایجان شرقی

سیدمحسن لطیفی قبل از ظهر شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیر کل صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی اظهار داشت:  خدا را شاکریم که در آخرین روزهای خدمت در این سازمان در حالی از سنگری به سنگر دیگر می روم که همکاران ما در این مرکز، ۲۵۰ پروژه فرهنگی و فنی و هنری را بهره برداری کرده اند.

وی با بیان اینکه در پایان سال ۹۳، ۳۳ ایستگاه دیجیتالی در استان داشتیم که امروز ۱۸۴ ایستگاه دیجیتال جدید هم به این تعداد افزوده می شود، گفت: همچنین بهره برداری از راه های دسترسی و فرستنده های دیجیتال از دیگر اقدامات این مرکز بوده است.

لطیفی ادامه داد: در میان آثار هنری، سریال روزهای بی قراری در مرکز استان در حال تولید است که می تواند به عنوان اثر فاخر از شبکه های سراسری پخش شود، همچنین سریال جلال که از کتاب بینوایان ویکتور هوگو برداشته شده اوایل شهریور کلید می خورد.

وی افزود: بیش از ۳۰ مستند در موضوعات مختلف از جمله مدافعان حرم و سرداران انقلاب و دفاع مقدس در این مرکز تولید شده است.

مدیر کل سابق صداوسیمای استان با اشاره ای به همکاری مدیران استانی در تامین اعتبارات این سازمان گفت: اعتبارات عمرانی ما نسبت به گذشته، پنج برابر افزایش داده شد که امیدواریم این مقدار در سال پیش رو بیشتر نیز شود.

وی ادامه داد: در این استان تمامی مدیران با یکدیگر تعامل بسیار ویژه ای داشتند و مشکلی از این لحاظ در استان شاهد نبودیم که همین جا باید از تمامی این افراد قدردانی کرد.

لطیفی افزود: از اصحاب رسانه و فرهنگ و هنر که در راستای فرهنگ استان گام بالایی برداشتند قدردانی ویژه ای داریم.

گفتنی است در این آیین، از زحمات سید محسن لطیفی تجلیل شده و مرتضی صفری به عنوان مدیر کل جدید این سازمان در استان معرفی شد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 2 =

بستن