اختصاص ۷۰ میلیارد تومان به رفع بوی نامطبوع مسیر فرودگاه امام(ره)

نعمت الله ترکی بعد از ظهر شنبه در جلسه پیگیری رفع بوی نامطبوع در محدوده منطقه فرودگاه امام خمینی (ره) که با حضور جمعی از رؤسا و نمایندگان دستگاه های اجرایی استان تهران برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: ورود دستگاه های آبفا، جهاد کشاورزی و محیط زیست برای رفع مشکل بوی نامطبوع در مسیر فرودگاه امام (ره) الزامی است.

ترکی در ادامه افزود: اعتباری برای ساماندهی آبهای نامتعارف صنعتی و کشاورزی در این مسیر پیش بینی شده است و با محوریت اداره محیط زیست استان کمیته ای در این خصوص تشکیل می شود.

وی در ادامه بیان داشت: براساس اعلام محیط زیست، ٢٨ منشأ اصلی ایجاد بوی نامطبوع مسیر فرودگاه شناسایی شده است و تاکنون مشکل ۴ منشأ در بخش دامداری و صنعتی رفع شده است و سایر بخش ها نیز با اعتبار در نظر گرفته شده ساماندهی می شوند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به اعتبار ٧٠ میلیارد تومانی در نظر گرفته شده برای رفع این مشکل در جنوب تهران عنوان کرد: لازم است زمان دقیقی از سوی کمیته تشکیل شده برای رفع بوی نامطبوع مسیر فرودگاه در جنوب تهران تعیین شود و همه دستگاه های متولی باید در اجرای تصمیمات اتخاذ شده در این خصوص بسیج شوند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 7 =

بستن