سازمان راهداری آمادگی تامین لاستیک مورد نیاز رانندگان را دارد

مهدی خضری پیش از ظهر یکشنبه، در همایش هم اندیشی و هماهنگی تشکل های حمل و نقل کالای استان اصفهان اظهار داشت: به منظور جلوگیری از افزایش قیمت لاستیک و قطعات مورد نیاز ماشین های حمل و نقل باری قادر به تامین این کالاها برای رانندگان هستیم و آمادگی خود را اعلام می کنیم.

وی بیان داشت: بنا بر اعلام رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور، اگر وزارت صنعت معدن تجارت و ادارات کل آنها در استانها در تامین قطعات و لاستیک مورد نیاز رانندگان همکاری‌های لازم را نداشته باشند، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای این آمادگی را دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان اصفهان اعلام کرد: ارتباط نزدیک معاونان با رانندگان در شهرستان های مختلف اقدامی مثبت در راستای حل مشکلات رانندگان است.

وی با اشاره به آغاز به کار پایانه جدید حمل و نقل بار شهرستان مبارکه اظهار کرد:‌ شهرستان مبارکه جزء شهرستان هایی است که در طول سال ۹ میلیون تن کالا جا به جا می کند.

خضری با بیان اینکه در استان اصفهان ۴۶۰ شرکت فعال در حمل و نقل کالا و ۳۵ هزار ناوگان وجود دارد، اضافه کرد: حل مشکلات و تحقق مطالبات در حوزه استان اصفهان با همکاری مسئولان در حال انجام است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 28 = 37

بستن