انعقاد قرارداد باصندوق کارآفرینی امید در راستای اشتغالزایی جوانان

محمد تقی علوی ظهر دوشنبه در نشست ساماندهی امور جوانان استان افزود: ظرفیت سازی و ایجاد انگیزه با تحقق اشتغال زایی در حوزه جوانان ضروری است.

علوی با اشاره به اینکه در حوزه اشتغال زایی نیمه پایدار و پایدار جوانان نیز هدفگذاری هایی انجام شده، ابراز داشت: در همین راستا مقرر شد که پیمانکاران از ظرفیت حداقل دو جوان در هرکدام از پروژه های بخش ورزش و جوانان استفاده کنند.

علوی با تاکید بر گسترش فرهنگ سازی در حوزه اشتغال و پروژه های حوزه ورزش، بیان داشت: همچنین کشیدن سیگار در مجموعه کارگاهی پروژه های ورزش و جوانان ممنوع شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به حوزه اوقاف فراغت افزود: پوشش و غنی سازی اوقاف فراغت طی ایام مختلف سال و ایام تابستان اجرایی می شود.

علوی اظهار داشت: بخش عمده ای از استعداد یابی حوزه ورزش در ایام تابستان است و فرصت سازی از ظرفیت ها برای تحقق این مهم مورد تاکید است.

در ادامه معاون فرهنگی ورزش و جوانان استان از تجهیز ۵۰ روستای استان در حوزه وسایل ورزشی و پوشش این مناطق خبر داد.

رحمت الله شاکری افزود: همچنین با هدف ارتقای شاخص های آموزشی بخش جوانان،  ۱۵۰ کارگاه آموزشی در حوزه ازدواج عملیاتی شده و ۱۴ کارگاه نیز با پوشش توانمند سازی سازمان های مردم نهاد اجرایی شده است.

شاکری با بیان اینکه در حوزه ازدواج، کارگاه های آموزشی به خروجی و دستیابی بهتر به اهداف کمک می کند، خواستار همکاری شبکه بهداشت شهرستانها با سمنهای فعال در این بخش شد.

وی با تاکید بر اهمیت پوشش همه جانبه فعالیت ها، خاطرنشان کرد: همچنین به جامعه هدف ما در میان کودکان بازمانده از تحصیل نیز پوشش خدماتی داده شده است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 2 =

بستن