۹۰درصد اعتبارات بانکی اشتغال مددجویان کمیته امداد مرکزی جذب شد

قنبر موسی نژاد در مراسم انتصاب رئیس کمیته امداد شهرستان زرندیه با بیان اینکه ۱۴۰ شعبه بانکی در سطح استان مرکزی با کمیته امداد همکاری می کنند، اظهار داشت: طی سال گذشته ۹۰ درصد اعتبارات بانکی اشتغال و خودکفایی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی جذب شد.

وی با اشاره به ارزیابی عملکرد بانک هایی که با کمیته امداد همکاری دارد، گفت: پرداخت تسهیلات و عمل به موقع به تعهدات، تکریم ارباب رجوع، تسریع در پرداخت و ضمانت‌های دریافتی از شاخص‌های ارزیابی بوده و بر اساس این ارزیابی‌ها ۳۰ شعبه در استان به عنوان شعب برتر معرفی و از آنها تجلیل می شود.

موسی نژاد حفظ کرامت خانوارهای تحت‌حمایت از مهم‌ترین وظایف امدادگران کمیته امداد است، ادامه داد: در برهه کنونی وظیفه امداد گران کمیته امداد حضور در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، علمی و ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به نیازمندان است.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به اینکه رسیدگی به امور خانوارهای نیازمند، تقویت ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی در بنیان خانواده ها و ایجاد بسترهای توانمندسازی از اولویت‌های کاری در کمیته امداد است، گفت: کمیته امداد خدمت رسان محرومان است و فعالیت‌های این نهاد با فطرت انسانها ارتباط دارد.

وی با اشاره به جوسازی های دشمنان  در خصوص ارسال کمک‌های مردمی به خارج از کشور مطرح کرد: با همه دشمنی‌ها کمک‌های مردم نسبت به سال قبل ۳۰ درصد رشد داشته  که نتیجه اعتماد مردمی به کمیته امداد به عنوان نهاد خدمت رسان به اقشار کم بضاعت است.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی افزود: کمیته امداد امین مردم است و پست اداری در این نهاد مردمی امانتی برای خدمت گذاری مناسب‌تر به اقشار کم‌بضاعت و آسیب‌پذیر بوده و هدف از انتصاب ها تلاش بیشتر برای خدمت رسانی به محرومان است.

گفتنی است سید شهاب الدین کاشی به عنوان رئیس جدید کمیته امداد شهرستان زرندیه منصوب و از زحمات غلامرضا حافظ کمال، رئیس سابق کمیته امداد این شهرستان تقدیر شد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

57 + = 64

بستن