استان یزد ۱۰۰۰ بیمار دیالیزی دارد

عزت یادگار شب گذشته در همایش یادگار ماندگار در سالن همایش هلال‌احمر استان یزد برگزار شد با اشاره به اینکه در استان یزد پارک بانوان وجود دارد، اظهار داشت: امیدوارم به‌گونه‌ای کار کنیم که بتوانیم در سال‌های آینده شاهد پارک‌های بیشتری برای بانوان ساخته و بهره‌برداری شود.

مؤسس انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی یزد با بیان اینکه انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان یزد در سال ۱۳۶۰ به بهره‌برداری رسید، گفت: با توجه به مشکلاتی در آن سال‌ها برای رفت‌وآمد بیماران برای درمان مشاهده کردیم، تصمیم گرفتیم در شهرستان‌های استان دستگاه‌های دیالیز استقرار کردیم که تا بیماران نسبت به رفت‌وآمد حل شود.

وی با اشاره به اینکه الآن در حال حاضر ۱۰۰۰ بیمار دیالیز در استان یزد داریم، افزود: در کشورهای توسعه یافته یک مرکز پیشگیری احداث می‌کنند که ان‌شاءالله اگر بتوانیم ساختمان ثامن‌الحجج را در استان یزد افتتاح کنیم بسیاری از بیماری‌ها مثل دیابت که یزد مرکز این بیماری خطرناک شناخته شده، پیشگیری و کنترل کنیم.

مسئول انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان یزد خاطر نشان کرد: بزرگ‌ترین آرزویم اینِ است که همدلی و همیاری مسئولین در سطح بالا، استان‌ها و خانواده‌ها وجود داشته باشد زیرا ما برای انقلاب جوانان بسیاری را فدا کردیم و کارهای بسیاری در این ارتباط انجام گرفت.

مؤسس انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی یزد اظهار داشت: مدیریت سرمایه، مدیریت خانوادگی، از همه مهم‌تر اینکه سازگارتر بودن در جامعه امروز از نیازهای امروز است چون جامعه متشنج و منقلب ما نیاز به آرامش دارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 3 =

بستن