مشکل آبگرفتگی معابر جزیره خارگ رفع می‌شود

عبدالحمید صفایی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: جزیره مقاوم و اهالی شریف خارگ دارای پیشینه تاریخی عظیمی هستند و خارگ و خارگی‌ها در ایران اسلامی به‌عنوان نمونه‌های ایثار و مقاومت شناسایی می‌شوند.

وی افزود: در روزهای اخیر شاهد ناپیداری های جوی در سطح استان به‌ویژه در سطح جزیره خارگ بودیم که خوشبختانه از قبل با تشکیل کارگروه مدیریت شهری در شهرداری خارگ توصیه و تذکرات لازم به بخش‌های مختلف مدیریت شهری شهرداری خارگ داده شده بود، در حال حاضر با توجه به پایان بارش در سطح جزیره خارگ شاهد عبور و مرور نسبتا آرام و روان هستیم.

مدیریت ارشد شهری جزیره خارگ تصریح کرد: کارگروه ویژه‌ای به‌زودی در خصوص نواقص به‌وجود آمده در اولین بارش جزیره تشکیل خواهد شد و به قید فوریت نواقص و مشکلات آبگرفتگی معابر رفع خواهد شد.

وی گفت: تمامی کارکنان شهرداری باید کار جهادی را سرلوحه خود قرار دهند در ایران اسلامی هرجا کار جهادی صورت گرفته باعث آبادی و آبادانی شده، جزیره خارگ هم نباید از این قاعده خارج باشد.

صفایی خاطرنشان کرد: امیدواریم  هستیم با هم‌دلی، هم‌فکری همه دستگاه‌های اجرایی جزیره خارگ، مشارکت شهروندان و همکاری همه پرسنل شهرداری، جزیره خارگ به جایگاه اصلی در مدیریت شهر و حقوق شهروندی خود برسد و این امکان محقق نخواهد شد مگر با هم فکری و همراهی اهالی شریف خارگ.

 

 

معرفی کانال های تلگرام

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 88 = 91

بستن