راه‌آهن بوشهر با جدیت دنبال می‌شود

عبدالکریم گراوند ظهر چهارشنبه در نشست با فعالان اقتصادی استان بوشهر اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های استان بوشهر را با جدیت دنبال و پیگیری می‌کنیم که یکی از این مطالبات راه‌آهن و اتصال به خط ریلی است.

وی با بیان اینکه راه‌آهن شیراز بدون اتصال استان بوشهر به این خط توجیه اقتصادی ندارد، تصریح کرد: موضوع راه‌آهن بوشهر را به صورت جدی در دولت دنبال می‌کنم و با توجه به اهمیت آن برای استان امیدواریم محقق شود.

توسعه بنادر استان

استاندار بوشهر از تلاش ویژه برای توسعه بنادر استان و همچنین توجه ویژه به بخش گردشگری خبر داد و خاطرنشان کرد: پروژه فاضلاب بوشهر و دیگر شهرهای ساحلی استان نیز از طرح‌های بسیار مهمی است که در دستور کار قرار دارد.

وی خواستار همکاری و همراهی بخش خصوصی برای رفع مشکلات اقتصاد شد و بیان کرد: اقتصاد مقاومتی پیشانی کار ما است و بخش دولتی با همکاری بخش خصوصی برای حل مشکلات اقتصادی جدی است.

تاکید بر نظم و انضباط اداری

گراوند از تعامل و همراهی با همه گروه‌ها و احزاب در استان بوشهر خبر داد و افزود: نظم و انضباط اداری و تکریم ارباب رجوع را به عنوان یک اولویت بسیار مهم در دستور کار داریم.

وی بر لزوم پایبندی همه افراد و گروه‌ها و دستگاه‌ها و مدیران به قانون تاکید کرد و ادامه داد: توسعه اشتغال در استان بوشهر برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است و همه باید در این زمینه همکاری کنند.

تشکیل کمیته بوشهر و فارس

استاندار بوشهر خواستار همکاری بخش خصوصی برای رونق اقتصاد و حل مشکلات اشتغال در استان شد و اضافه کرد: طرح‌های نیمه‌تمام اقتصادی استان که توجیه اقتصادی دارند باید شناسایی و برای رفع مشکل آنها تلاش شود.

وی با اشتراک برخی طرح‌ها و پروژه‌های مهم بین استان بوشهر و فارس اشاره کرد و گفت: تشکیل کارگروهی برای اجرای طرح های مشترک استان بوشهر و فارس را دنبال می‌کنیم.

 

سفارش پروژه

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =

بستن