اشتغال در حوزه صنایع دستی شهرستان بوشهر توسعه می‌یابد

عباس جمشیدی صبح سه‌شنبه در نشست با مسئولان صنایع دستی استان بوشهر اظهار داشت: در بوشهر ظرفیت‌های بی‌شماری وجود دارد که با تکیه بر این ظرفیت‌ها می‌توان گام‌های اساسی در حوزه اشتغال برداشت.

وی یکی از ظرفیت‌ها را صنایع دستی عنوان کرد و ادامه داد: دولت اعتبارات گسترده‌ای را برای توسعه مشاغل خانگی تخصیص داده است و حمایت ویژه‌ای از این حوزه می‌شود.

فرماندار شهرستان بوشهر از توسعه اشتغال در روستاها خبر داد و اضافه کرد: فرمانداری، بخشداری و دهیاری‌ها از تمامی پتانسیل‌های موجود در بخش مرکزی به‌ویژه در زمینه ایجاد اشتغال در خانه‌های روستایی استفاده کرده و همکاری گسترده‌ای را خواهند داشت.

معاون صنایع دستی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر نیز در این نشست اظهار داشت: راه‌اندازی گالری صنایع دستی استان بوشهر نقش مهمی در حمایت از فعالان این حوزه دارد.

ارغوان مهدی‌زاده با تقدیر از نگاه ویژه فرماندار بوشهر به حوزه صنایع دستی، بیان کرد: پرداخت تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی در شهرستان بوشهر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و شاهد همکاری خوبی هستیم.

وی از توسعه آموزش‌های مرتبط با صنایع دستی خبر داد و خاطرنشان کرد: نگاه ویژه‌ای به توسعه صنایع دستی و ایجاد اشتغال در روستاها داریم.

پشتیبانی شبکه

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

23 + = 28

بستن