سرمایه‌های انسانی استان بوشهر مورد توجه ویژه قرار گیرد

عبدالخالق برزگرزاده صبح سه‌شنبه در نشست با اعضای شورای شهر بوشهر اظهار داشت: سرمایه های انسانی استان بوشهر به اندازه‌ای اندک است که شاید شمار آنها به شمار انگشتان دو دست نیز نرسد.

وی بیان کرد: با این وجود برخی با گرایش‌های فکری خاص خود از یکی دو هفته پیش که موضوع ممانعت قانونی برای نیروهای بازنشسته ایجاد شده به دنبال معرفی گزینه های خود برای شهرداری بوشهر بودند.

برزگرزاده افزود: چنانچه به عنوان عضو شورای شهر بوشهر بخواهیم نسبت به رای خود به انتخاب میگلی نژاد بعنوان شهردار بوشهر پشت کنیم این به منزله این است که انتخاب شورای شهر بوشهر مبتنی بر علم و دانش نبوده است.

وی گفت: در این راستا به عنوان عضوی از شورای اسلامی شهر بوشهر حمایت قاطع خود را از میگلی نژاد بعنوان شهردار بوشهر اعلام می‌کنم.

برزگرزاده افزود: در برخی موارد مشاهده شده رسانه با انتصاب یک فرد غیربومی برای مدیرکلی یک دستگاه اجرایی استان چنان ابراز خوشحالی می کند که کاش این رویه برای سرمایه های انسانی ارزشمند استان نیز صورت می گرفت.

وی تاکید کرد: میگلی‌نژاد از نیروهای انسانی توانمند استان بوشهر است و چنانچه شهردار نباشد نیز باید این سرمایه ارزشمند استان را قدردان باشیم.

عضو شورای شهر بوشهر افزود: میگلی‌نژاد پس از اتمام دوران خودش در سمت نمایندگی مجلس نیز می توانست پایتخت نشین شود و در آنجا به خدمت بپردازد و حال که وی برای خدمت به دیار خود برگشته باید قدردان وی بعنوان یک نیروی شایسته و جانباز هشت سال جنگ تحمیلی باشیم.

برزگرزاده گفت: استان بوشهر سرمایه‌های ارزشمندی همچون سید مصطفی و سید هاشم حسینی، آیت الله صفایی بوشهری، مهندس تبادار، جناب ندیمی و میگلی‌نژاد دارد ولی با این وجود در وزارتخانه‌های دولت فردی بوشهری را نمی‌بینیم.

رئیس مرکز پژوهش‌های شورا خاطرنشان کرد: امیدواریم مسئولین و مقامات کشوری از نیروها و سرمایه‌های استان در مناصب کشوری استفاده بیشتری کنند.

 

سفارش سئو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + = 20

بستن