وضعیت پروژه چرخ و فلک بوشهر مشخص شود

روح الله نصرتی صبح سه‌شنبه در نشست اعضای شورای شهر بوشهر اظهار داشت: مجموعه چرخ و فلک یکی از پروژه های شاخص شهرداری است که باید مورد توجه باشد.

وی گفت: علیرغم وعده‌های داده شده این پروژه هنوز به بهره‌برداری نرسیده و زمان راه‌اندازی آن مشخص نشده است؛ به گونه‌ای که یکی از دغدغه های شهروندان شده و مکررا از ما در مورد زمان به بهره برداری این پروژه سؤالاتی مطرح می کنند.

وی ادامه داد: درخواست دارم یک جلسه خاص با حضور شهردار و سرمایه‌گذار این طرح با حضور اصحاب رسانه برگزار و زمان قطعی بهره‌برداری این چرخ و فلک اعلام شود.

نصرتی افزود: پروژه سنگفرش خیابان انقلاب  یکی دیگر از پروژه‌های شهرداری است که شهروندان و کسبه این خیابان  را دچار مشکلات زیادی کرده است و باید وضعیت این خیابان تعیین تکلیف شود و هر برنامه ای برای میدان و خیابان انقلاب قرار است اجرا شود هر چه سریع‌تر عملیاتی شود.

غلامعلی میگلی‌نژاد شهردار بوشهر از انعقاد قرارداد نصب بزرگترین چرخ و فلک کشور در ساحل بوشهر خبر داده بود و با بیان اینکه این چرخ و فلک به ارتفاع ۷۲ متر در پارک ساحلی شغاب نصب خواهد شد، گفته بود: نوع سازه به کار رفته در این چرخ و فلک در کشور بی نظیر است.

 

سفارش سئو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 1 =

بستن