تجمع بزرگ استکبارستیزی مردم بوشهر در کنار خلیج فارس برگزار می‌شود

نصرالله شفیعی صبح دوشنبه در نشست خبری مراسم ۱۳ آبان در بوشهر اظهار داشت: ۱۳ آبان از روزهای بسیار مهم در تاریخ انقلاب اسلامی که چند رویداد مهم را در خود جای داده است و در تقویم به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است.

وی اضافه کرد: هر سه اتفاق این روز بیانگر نقش استکبار در این حوادث بوده است و تاثیرگذار اصلی استکبار و آمریکا بوده است؛ این سه رویداد مهم شامل تسخیر لانه جاسوسی در سال ۵۸، تبیعد حضرت امام خمینی (ره) در سال ۴۲ و کشتار دانش‌آموزان توسط رژیم ستمشاهی در سال ۵۷ بوده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر بیان کرد: دشمنی استکبار نسبت به ایران اصلا کاهش نیافته است و با حضور هر رئیس جمهور آمریکا این دشمنی‌ها بیشتر می‌شود و نمونه آن را در اظهارات رئیس جمهور جدید آمریکا می‌بینیم.

وی ادامه داد: ماهیت پلید استکبار اینگونه است که هیچ‌گاه بر روی عهد و پیمان خود نمی‌ایستد و رهبر انقلاب نیز تاکید دارند که هیچ‌گاه نباید روی حرف آنها حسابی کنیم و نباید انتظار داشته باشیم به قول و وعده خود عمل کنند، ماهیت استکبار عوض نمی‌شود.

شفیعی با بیان اینکه ۱۳ آبان نمادی از استکبارستیزی، بصیرت و آگاهی ملت ایران اسلامی است، تصریح کرد: دانش‌آموزان در این روز جایگاه ویژه‌ای دارند و برنامه‌های گسترده‌ای با حضور دانش‌آموزان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: رئیس جمهور ما در صحبت‌های اخیر در مجلس صحبت‌های بسیار مهمی را مطرح کرد. آمریکا درخواست کرده بود که مذاکره کنند ولی دکتر روحانی گفتند مگر این کشورها دیوانه هستند که با آمریکا مذاکره کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه آمریکای مستکبر مذاکره ناپذیر است، ادامه داد: پس از سی و چند سال مذاکره مستقیم وزرای ما و آمریکا انجام شد ولی ذات آمریکا دوباره مشخص شد.

وی بیان کرد: ملت مسلمان ایران در روز ۱۳ آبان نشان می‌دهد که نه ذره‌ای ترس دارد و نه ذره‌ای عقب‌نشینی می‌کند و بلکه با شعار مرگ بر آمریکا اقتدار خود را نشان خواهد و ثابت می‌کند که هیچ تهدیدی او را ذره‌ای به عقب نمی‌نشاند.

شفیعی خواستار حضور همه اقشار در مراسم ۱۳ آبان شد و افزود: مراسم ۱۳ ابان در همه مراکز شهرستان‌ها و مرکز استان برگزار می‌شود و مراسمی مردمی است و اختصاص به قشر دانش‌اموز ندارد. حضور دانش‌آموزان پررنگتر است ولی همه اقشار شرکت کنند.

وی ادامه داد: در مرکز استان این مراسم روز شنبه ۱۳ آبان ساعت ۹ صبح در کنار ساحل خلیج فارس برگزار می‌شود و دریادار فدوی سخنران این مراسم است.

 

 

بلیط هواپیما | نصب شبکه | انجام تحقیق دانشجویی | تور یک روزه از تبریز

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

52 + = 53

بستن