واژگونی دو مینی‌بوس در محور عسلویه – کنگان با یک کشته و ۷ مصدوم

عبدالرحیم دادجو در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: صبح دوشنبه طی تماسی تلفنی با مرکز پیام شهرستان کنگان، حادثه واژگونی دو دستگاه مینی بوس در منطقه گلوگاه واقع در محور عسلویه – کنگان اعلام شد.

وی اضافه کرد: با برآورد اولیه از گفته مردم حاضر در صحنه به نظر می رسد حادثه ۷ یا ۸ مصدوم داشته باشد، بنابراین طبق تشخیص اپراتور مرکز پیام شهرستان کنگان ابتدا تیم عملیاتی اورژانس ۱۱۵ مستقر در پایگاه جاده‌ای بیدخون فراخوان شد و سپس با هماهنگی هلال احمر منطقه آنها نیز به محل اعزام شدند. یک دستگاه آمبولانس نیز از درمانگاه منطقه ویژه پس از دقایقی فراخوان شد.

دادجو ادامه داد: بنا به این گزارش محل حادثه در فاصله ۲۷ کیلومتری از پایگاه جاده‌ای بیدخون و ۲ کیلومتری پایگاه هلال احمر اتفاق افتاده بود و به همین دلیل ابتدا آمبولانس هلال احمر و سپس آمبولانس اورژانس ۱۱۵ در محل حادثه حاضر شدند و پس از بررسی‌های اولیه عملیات امدادرسانی و انجام پاره ای اقدامات درمان در محل آغاز شد.

وی گفت: بنا به اظهارات تیم عملیاتی حاضر در صحنه، بر اثر برخورد مینی‌بوس‌ها، گازوئیل در سطح محور پخش شده بود به گونه‌ای که در فاصله زمانی کوتاهی از حادثه، سه دستگاه سواری سمند، پژو و پراید که قادر به کنترل وسیله نقلیه خود نبودند با هم برخورد می‌کنند. در نهایت تعداد کل مصدومین ۸ نفر تایید شد که ۳ نفر از آنان با آمبولانس‌های اورژانس و یک نفر با آمبولانس هلال احمر و یک نفر با آمبولانس منطقه ویژه و ۳ نفر دیگر نیز که آسیب جدی ندیده بودند با وسائل شخصی به بیمارستان نبی اکرم عسلویه انتقال یافتند.

دادجو ادامه داد: با پیگیری‌های به عمل آمده از سوی مسئول اورژانس ۱۱۵ کنگان مشخص شد یک نفر از مصدومین به نام حسن کیان‌فر ۳۵ ساله که در اثر شدت ضربه دچار شکستگی دنده و سر شده بود و در صحنه نیز سطح هوشیاری خوبی نداشته است در بیمارستان و پس از انتقال  توسط اورژانس ۱۱۵ فوت شده است.

وی خاطرنشان کرد: حال هفت نفر دیگر بد نیست، سه نفر از آنان در حال ترخیص و۴ نفر دیگر برای معاینات و پاره ای اقدامات درمانی فعلا بستری هستند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر بیان کرد: در این حادثه عون رضا طلب ۳۶ ساله، محمود خمیسی ۳۵ ساله، جواد قاسمی ۲۹ ساله، احمد بازگیر ۴۶ ساله، اکبر جالوت ۳۲ ساله، یاسر توزی ۳۲ ساله و مهران عالی پور ۳۵ ساله آسیب دیدند.

 

 

خدمات شبکه | قیمت تلویزیون سامسونگ | بهبود رتبه الکسا | سفارش پروژه

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

28 + = 32

بستن