۱۲۰ واحد تولیدی گرمسار در انتظار دریافت تسهیلات بهین یاب هستند

داریوش طاهری در نشست شورای اداری صبح یکشنبه گرمسار به میزبانی فرمانداری بابیان اینکه ۱۲۰ متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید در این شهرستان وجود دارد، تأکید کرد: رسیدگی به پرونده این واحدهای تولیدی به کارگروه رفع موانع تولید ارجاع داده‌شده و پس از تائید به بانک‌ها معرفی‌شده‌اند همچنین باید گفت با پرداخت تسهیلات بهین یاب به این واحدها، شاهد رشد خوبی در اشتغال‌زایی و تولید شهرستان خواهیم بود.

وی بابیان اینکه بهین یاب یکی از طرح‌های موفق دولت در راستای رفع موانع تولید بوده است، افزود: یکی از سیاست‌های دولت نگه‌داشتن واحدهای تولیدی موجود و سپس افزوده به تعداد آن‌ها است که در این راستا اقدامات خوبی در سطح شهرستان گرمسار صورت گرفته است.

سند توسعه اقتصادی تدوین می‌شود

فرماندار گرمسار دیگر طرح قابل‌توجه این شهرستان را منطقه آزاد اقتصادی دانست و بابیان اینکه اجرای این طرح به تحول اقتصادی و اشتغال منجر خواهد شد، گفت: نیمی از واحدهای تولیدی سمنان در گرمسار مستقر هستند لذا این امر نشان‌دهنده ظرفیت خوب شهرستان در راستای تولید است که ایجاد منطقه اقتصادی می‌تواند برای رونق تولید و اقتصاد، مثمر ثمر واقع شود.

طاهری بابیان اینکه سومین اقدام دولت برای ارتقای تولید و رونق اقتصادی، تدوین سند تفصیلی توسعه اقتصادی گرمسار است، تأکید کرد: این اقدام می‌تواند به کاهش بیکاری و جذب سرمایه‌گذار در راستای افزایش تولید، منجر شود.

وی افزود: اجرای طرح آمایش سرزمینی نیز چهارمین اقدام توسعه محور در سطح گرمسار محسوب می‌شود که می‌تواند رفع مشکلات زیست‌محیطی و تخصیص منابع بر حسب توانمندی‌های گرمسار را به ارمغان آورد لذا امیدواریم بتوانیم در راستای اجرای این طرح‌ها موفق عمل کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 69 = 76

بستن