صنایع دستی بومی مورد حمایت جدی است

بهروز کشاورز صبح چهارشنبه در ستاد تسهیلات سفرهای استان با گرامیداشت سال جدید و شعار حمایت از کالای ایرانی امیدواری کرد تا در سال جاری با انرژی بیشتر و بهتر به مردم خدمات رسانی کنیم.

وی با گرامیداشت سال حمایت از کالای ایرانی گفت: در انتخاب کالای صنایع دستی توجه و حمایت هایی را از کالاهای داخلی و ملی خواهیم داشت.

سید تقی میرحسینی نماینده انتظامی مازندران در ستاد تسهیلات سفرهای استان نیز با بیان اینکه وضعیت جاده های هراز و کندوان پرحجم است و همکاران نسبت به روان سازی مسیر اقدام می کنند گفت: طرح نوروزی پلیس از ۲۵ اسفند شروع شده و تاکنون با تلاش شبانه روزی همکاران، میزان جرایم حدود چهار درصد کاهش یافته است.

میرحسینی با اشاره به فعالیت بیش از هزار و ۳۰۰ گشت پلیس و راهور در استان گفت: همچنین این گشت ها در مناطق تفرجگاهی و سواحل نیز فعالیت می کنند.

وی شمار قرارگاه های نوروزی استان را ۲۳ مورد بیان کرد و گفت: بیش از ۱۱ هزار نفر از همکاران انتظامی و پلیس راه مشغول خدمات رسانی به هم استانی ها و مسافران نوروزی هستند.

روح الله علیزاده نماینده کمیته روستایی در ستاد تسهیلات سفرها نیز خواستار تعیین میزان حجم زباله در سه هزار و ۲۰۰ روستای استان و اجرای طرح تفکیک زباله شد.

وی با اشاره به برنامه های نوروزی گفت: برگزاری آیین نوروزخوانی در ورودی روستاها، برپایی ۳۹ بازارچه محلی، برگزاری جشنواره های محلی از جمله برنامه ها است.ب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

30 + = 32

بستن