جشنواره زمستانی سرعین برگزار نشد/عدم پاسخگویی مسئولان

همه‌ساله جشنواره زمستانی سرعین با هدف معرفی قابلیت‌های گردشگری زمستانی سرعین و استان اردبیل از ابتدای بهمن تا ابتدای اسفندماه برگزار می‌شد که امسال با کش و قوس و وعده و وعیدهای متعددی در نهایت زمان شروع آن ۱۸ اسفندماه عنوان شد.

پیش از این فرماندار سرعین در گفتگو با خبرنگار مهر از برگزاری قطعی این جشنواره خبر داده بود و اخبار مربوط به لغو آن را تکذیب کرده بود.

عاطف ناصری با بیان اینکه این جشنواره به دلیل ایام فاطمیه به اسفندماه منتقل شده است، اضافه کرد: تا پایان تعطیلات نوروزی نیز جشنواره تداوم خواهد داشت.

با این وجود وعده فرماندار روی زمین ماند و تماس های خبرگزاری مهر نیز برای جویا شدن علت عدم برگزاری این جشنواره به فرجام نرسید.

با وجود اینکه شهرداری سرعین نیز از متولیان برگزاری این جشنواره است، اما شهردار این شهرستان در گفتگو با خبرنگار مهر خواستار پاسخ گیری از متولیان بخش خصوصی جشنواره شد.

نایب حبیبی در پاسخ به این سؤال که آیا جشنواره به دلیل عدم پرداخت بدهی پیمانکار دوره قبلی جشنواره لغو شده است، در اظهاراتی تصریح کرد: بنده از این جزئیات مطلع نیستم.

جشنواره زمستانی سرعین درست در سالی که استاندار اردبیل شعار زمستان بیدار اردبیل را مطرح کرده بود لغو شد. قرار بود هم‌زمان با این جشنواره مسابقات اسکی نیز برگزار شده و قابلیت‌های گردشگری ورزش‌های زمستانی سرعین به صورت گسترده معرفی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + = 15

بستن