جزئیات انتقال پیکرها/ربیعی به مجلس نرفت/جعبه سیاه هنوز پیدا نشده

هواپیمای «ای تی آر ۷۲ – ۵۰۰ » متعلق به هواپیمایی آسمان ساعت هشت و ۵۴ دقیقه صبح یکشنبه هفته جاری از فرودگاه مهرآباد تهران به سمت فرودگاه یاسوج «تیک آف» کرد و در حدود ۴۵  دقیقه بعد هواپیما از صفحه رادار ناپدید و مطابق اطلاعات اولیه سقوط آن در ارتفاعات دنا تایید شد.

مطابق آخرین اطلاعیه شرکت هواپیمایی آسمان یکی از مسافران پرواز تهران – یاسوج، از پرواز جامانده و تعداد مسافران هواپیمای سقوط کرده ۶۵ نفر بوده است.

پس از شنیدن خبر سقوط هواپیما گروه‌های امدادی به منطقه احتمالی اعزام شدند اما نامشخص بودن نقطه سقوط جستجوها را طی دو روز نخست حادثه بی‌ثمر کرد، در نهایت صبح روز سه شنبه بالگردهای سپاه موفق به یافتن لاشه هواپیما شدند.

محدوده زرد محل سقوط و محدوده قرمز محل فرودگاه یاسوج را نشان می‌دهد

پس از اعزام تیم های مختلف از جمله تکاوران ارتش، عملیات انتقال پیکر مسافران این پرواز روز گذشته آغاز و بالگرد ها به منطقه سقوط هواپیما اعزام شده اند. طبق آخرین اخبار به دلیل تاریکی هوا انتقال پیکرهای مسافران به امروز چهارشنبه موکول شده که امروز نیز شرایط جوی در منطقه نامساعد است.

منطقه کشف لاشه در حوزه جغرافیایی کهکیلویه و بویراحمد و در ارتفاعات نغول بوده است. این منطقه در جوار رشته‌کوه بلند دنا قرارگرفته است و با جغرافیای کوهستانی خود، استان‌های اصفهان، چهارمحال بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد را به هم متصل می‌کند.

 

پشتیبانی شبکه | درج آگهی رایگان | معرفی کانال های تلگرام | بلیط هواپیما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

49 + = 54

بستن