ابلاغ اخطاریه هواشناسی به دستگاه‌ها

 مهدی مهرور در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان البرز که صبح دوشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، بابیان اینکه طبق پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی طی روزهای آتی شاهد بارش برف و باران در استان خواهیم بود، اظهار کرد: اخطاریه‌های لازم توسط سازمان هواشناسی مبنی بر ورود دو سامانه ناپایدار بارشی به دستگاه‌ها ابلاغ‌شده است.

وی بابیان اینکه پیرو ابلاغ این اخطاریه پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفته و دستگاه‌های امدادی و خدماتی در حالت آماده‌باش قرار دارند، افزود: امید است با هماهنگی بیش‌ازپیش مشکل خاصی در این ایام به وجود نیاید.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز تصریح کرد: کمبود سوخت برخی از خودروها یکی از مشکلات مردم در پی بارش برف بود که درصد هستیم این قبیل از مسائل را طی روزهای آینده شاهد نباشیم.

در ادامه نوروزی مدیر بهره‌برداری شرکت گاز البرز با تأکید بر اینکه در بارش برف اخیر کرج، تردد خودروهای مردم در خیابان‌ها روند امدادرسانی و خدمات‌رسانی اکیپ‌های شرکت گاز را با مشکل مواجه کرد، ادامه داد: امیدواریم در روزهای برفی و بارانی بهینه‌سازی مصرف گاز بیش از گذشته موردتوجه مشترکین قرار گیرد.

وی با اعلام اینکه ادارات بایستی در زمان پیک مصرف بعد از ساعت اداری سیستم گرمایشی خود را خاموش کنند، خاطرنشان کرد: افزایش تراکم جمعیت البرز با زیرساخت‌های شبکه گاز استان همخوانی ندارد، لذا درصدد توسعه این مهم هستیم.

رایانه کمک تلفنی | خرید آنلاین کتاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 3 =

بستن