راه برون رفت از مشکلات کشور اتحاد و همدلی مسئولان است

شادمهر کام زاده امروز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر دهلران اظهار داشت: این انقلاب هدف وریشه دارد و هدف آن وصل شدن به حکومت مهدی موعود است.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور آگاهانه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با اقتدار و شکوه خاصی بود که نشان از بصیرت مردم دارد.

وی بیان داشت: اگر خدمات نظام قبل و بعد از انقلاب مقایسه ای داشته باشیم خواهیم دید که خدمات و پیشرفت های بسیا زیادی در کشور شاهد هستیم و وظیفه ما است که این پیشرفت ها را به نسل جوان منتقل کنیم.

کاظم زاده گفت: امروز در خدمات رفاهی، آموزشی و عمرانی  پیشرفت بسیار مناسبی داشته ایم که این پیشرفت را مدیون خون شهدا، امام شهدا ور هبری حکیمانه مقام معظم رهبری هستیم.

وی بیان داشت: امام راحل به ما شهامت نقد وایستادگی در مقابل استکبار جهانی داد و رهبری مقام معظم رهبری سبب شده که ما شاهد انتخابات های مختلفی در کشور باشیم که مردم با حضور آگاهانه خود دشمن را ناامید کردند که این نشان از همبستگی مردم ودفاع از آرمانهای انقلاب و زنده نگهداشتن خون شهدا است.

نماینده مردم حوزه انتخابه شهرستان دهلران افزود: امروز دشمنان ما به دنبال برخورد فیزیکی نیستند و از راه ناامید کردن مردم وارد عمل شدند و می خواهند کشو را را با ناامیدی هدف قرار بدهند.

کاظم زاده اظهار داشت: خوشبختانه امروز شاهد پیشرفت همه جانبه شهرستان دهلران در حوزه های مختلف هستیم.

وی بیان داشت: پروژه ان جی ال ۳۱۰۰دهلران با اعتباری بالغ بر ۴هزار میلیارد تومان و شروع بکار پتروشیمی دهلران نوید بخش اشتغال جوانان این منطقه است.

عضو کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: راه برون رفت مشکلات موجود کشور اتحاد و همدلی همه مسئولان است.

 

 

بهبود رتبه الکسا | دانلود جزوه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

53 + = 60

بستن