بانک‌ها به دنبال جلب اعتماد مردم باشند

سید شهاب‌الدین چاوشی ظهر شنبه در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک‌ها ای استان سمنان بابیان اینکه بانک‌ها می‌توانند در شرایط موجود برای رهایی از مشکلات اقتصادی گره‌گشایی کنند، ابراز داشت:هنر مدیران بانک‌ها این است که با جلب اعتماد مردم سرمایه آن‌ها را در اقتصاد کشور به گردش درآورند.

وی بابیان اینکه زمان آزمون‌وخطا به پایان رسیده است، افزود: برای توسعه استان فرصت چندانی وجود ندارد لذا باید از ظرفیت‌های موجود در کمترین زمان حداکثر بهره را ببریم.

استاندار سمنان بابیان اینکه بانک‌ها باید بانکداری کنند و بنگاه‌داری را کنار بگذارند، ابراز داشت: بانک‌ها باید تعامل قابل قبولی در حوزه‌های اقتصادی داشته باشند و برای عملیاتی شدن برنامه‌های توسعه‌ای استان و استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان در افزایش سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال تلاش کنند.

چاووشی بابیان اینکه مجاهدت در حوزه اقتصادی امروز کمتر از تلاش رزمندگان در جبهه‌ها نیست، تصریح کرد: با توجه به اینکه فعالیت همه بانک‌ها در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است لذا برای عملیاتی‌تر کردن این شعار باید تلاش و اهتمام بیشتری صورت گیرد.

وی بابیان اینکه بانک‌ها منبع عمده تأمین سرمایه‌گذاری هستند، افزود: جرقه کار بزرگ در اقتصاد مقاومتی را بانک‌ها زدند و باید این راه تداوم داشته باشد لذا از آن‌ها انتظار داریم در پرداخت تسهیلات رونق تولید به واحدهای در شرف تعطیلی استان همکاری‌های بیشتری انجام دهند.

همایش | کواد کوپتر دوربین دار ارزان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 3 =

بستن