پروژه آزادراه آمل – رشت بزودی کلنگ زنی می شود

مجموعه: اخبار آمل‏, اخبار مازندران تعداد بازدید: 12
پروژه آزادراه آمل – رشت بزودی کلنگ زنی می شود

عزت الله یوسفیان ملا، ظهر شنبه در آئین افتتاح ۵ پروژه شهری شهرداری آمل با تبریک دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی از احداث پروژه آزاد راه آمل – رشت و آمل – ساری خبر داد و افزود: این دو پروژه در ردیف پروژه ملی است و به زودی کلنگ زنی خواهد شد.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تهیه زمین جدید دفن زباله در منطقه پاساکش با همت مسئولان استان مازندران و شهرستان آمل موجب شد تا کار ما تسهیل شود، ادامه داد: در چند سال اخیر هیچ شهری به مثل آمل ساخت و ساز به این شکل نداشتیم.

یوسفیان ملا با اشاره به اینکه سد هراز به تنهایی ٢٧ درصد آب استان مازندران را تامین می کند، گفت: کل سد هایی که در مازندران ساخته شد اگه همه یک جا پر آب شود ۵ درصد آب استان مازندران را جمع اوری می کند و سد هراز یک نعمتی برای این استان و شهرستان است.

وی با بیان اینکه ما در این شهرستان جز یکدلی و یک صدای از مدیران شهری ندیدیم، افزود: هفته گذشته مراسم کلنگ زنی چهار بانده کردن محور ولیسده به کلوده انجام شد.

وی با بیان اینکه پروژه فرودگاه در آمل یک پروژه ملی است و اجرایی خواهد شد، گفت: پروژه ۴ بانده آمل – سرخرود تصویب و به زودی اجرایی می شود.

 

 

قیمت تلویزیون | وام ازدواج

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پروژه آزادراه آمل – رشت بزودی کلنگ زنی می شود”

قالب تفریحی