۶۰ روستای استان زنجان از نعمت گاز برخوردار می‌شوند

اسدالله درویش‌امیری ظهر پنجشنبه در  آیین بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به شهر نوربهار، با بیان اینکه در حال حاضر ۶۵ درصد روستاهای استان زنجان از نعمت گاز برخوردار هستند، افزود: با گاز رسانی به شهر نوربهار همه نقاط شهری استان زنجان از نعمت گاز بهرمند شدند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۶۵ درصد روستاها از نعمت گاز برخوردار هستند، ادامه داد: گازرسانی به مناطق کمتربرخوردار و دورافتاده از جمله اهداف دولت به نمایندگی از نظام بوده است و در دهه‌فجر نیز ۶۰ روستا از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در حال حاضر ۱۰۰ درصد خانوار شهری در قالب ۲۱ شهر با ۲۱۷ هزار و ۶۸۸ خانوار تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته اند.

سعید عسگریان با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰۰ درصد خانوار شهری در قالب ۲۱ شهر با ۲۱۷ هزار و ۶۸۸ خانوار تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته اند، افزود:  در بخش روستایی از ۹۱۰ روستای استان زنجان ۴۳۲ روستا با ۷۷ هزار و ۶۸۳ خانوار با ۷۳ درصد از نعمت گاز برخودار هستند.

مدیر عامل شرکت گاز استان نجان گفت: در حال حاضر ۱۳۶ طرح گاز رسانی به روستاها با تحت پوشش قرار دادن ۱۴ هزار و ۶۶۸ خانوار در دست اجرا و ۱۶۷ طرح گاز رسانی نیز در دست طراحی است تا ۸ هزار و ۶۹۶ خانوار روستایی دیگر بهره مند از گاز طبیعی شود و بهره مندی خانوار روستایی استان به ۹۳ درصد می رسد.

عسگریان تاکید کرد:  در حال حاضر ۲۷۸ هزار و ۸۷۱ مصرف کننده خانگی، ۲۰ هزار و ۲۲۰ خانوار عمومی و هزار و ۳۱ مصرف کننده صنعتی در استان از خدمات شرکت گاز استفاده می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

68 + = 75

بستن