۱۲۶ هزار شغل تا پایان سال در استان تهران ایجاد می شود

مجموعه: اخبار آبسرد, اخبار آبعلی, اخبار ارجمند, اخبار اسلام‌ شهر, اخبار اندیشه, اخبار باغستان, اخبار باقر شهر, اخبار بومهن, اخبار پاکدشت, اخبار پردیس, اخبار پیشوا, اخبار تهران, اخبار جواد آباد, اخبار چهاردانگه, اخبار حسن‌ آباد, اخبار دماوند, اخبار رباط‌ کریم, اخبار رودهن, اخبار شاهد شهر, اخبار شریف‌ آباد, اخبار شهریار, اخبار صالح‌ آباد, اخبار صبا شهر, اخبار صفادشت, اخبار فردوسیه, اخبار فشم, اخبار فیروز کوه, اخبار قدس, اخبار قرچک, اخبار کهریزک, اخبار کیلان, اخبار لواسان, اخبار ملارد, اخبار نسیم‌ شهر, اخبار نصیر آباد, اخبار وحیدیه, اخبار ورامین تعداد بازدید: 18
۱۲۶ هزار شغل تا پایان سال در استان تهران ایجاد می شود

محمد حسین مقیمی بعد از ظهر سه شنبه در جلسه رفع موانع سرمایه گذاری در راستای ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تهران طی سخنانی گفت: باید از همه سرمایه گذاری های خرد و کلان پشتیبانی شود و راه برای حضور کارآفرینان و سرمایه گذاران باز شود، از این طریق می توانیم زمینه ایجاد اشتغال را فراهم کنیم.

وی اضافه کرد: توسعه کشور و استان تهران با ایجاد اشتغال تسهیل می شود، با توجه به شرایط فعلی برای رسیدن به این اهداف، سرمایه گذاری بخش خصوصی بسیار تعیین کننده است.

ایجاد ۱۲۶ هزار شغل تا پایان سال در استان تهران

استاندار تهران ایجاد زیرساخت ها و تشویق بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در مباحث اقتصادی را بسیار مهم دانست و گفت: باید ۱۲۶ هزار فرصت شغلی تا پایان سال در استان تهران ایجاد شود . ایجاد فرصت سرمایه گذاری و حمایت از سرمایه گذاران مهم ترین اقدام برای ایجاد اشتغال است، باید موانع سرمایه گذاری از سر راه برداشته شود.

نماینده عالی دولت در استان تهران با اشاره به ارائه ۴ طرح برای رفع موانع سرمایه گذاری گفت: هر دستگاهی موظف است، در یک زمان مشخص اقدامات لازم برای رفع موانع سرمایه گذاری را انجام دهد و این زمان بندی ها در جلسات کارشناسی که هر هفته با حضور سرمایه گذاران و دستگاه های اجرایی برگزار می شود، مشخص خواهد شد.

وام ازدواج | تابلوسازی | لپ تاپ استوک | بازاریابی

بررسی ۵ پروژه گردشگری و صنایع تبدیلی کشاورزی

مقیمی به وجود مشکلات متعدد بر سر راه سرمایه گذاران در شهرستان های استان تهران اشاره کرد و ادامه داد: در سفرهایی که به شهرستان های استان دارم، طرح های بزرگ سرمایه گذاران را می بینم، که برای اجرا دارای مشکلاتی هستند، باید تلاش کنیم، که راه برای کار کردن کارآفرینان باز شود، با تولید و اشتغال می توان وضعیت معیشت مردم را ارتقا داد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه ۵ پروژه در بخش های گردشگری و صنایع تبدیلی کشاورزی مورد بررسی قرار گرفت.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “۱۲۶ هزار شغل تا پایان سال در استان تهران ایجاد می شود”

قالب تفریحی