۴۲۶۳ تن دانه روغنی سویا در مازندران خریداری شد

محمد جعفری اظهار داشت: با پیگیری های به عمل آمده مبلغ ۲۰ میلیارد ریال دیگر از مطالبات سویا کاران مازندرانی توسط بانک عامل به حساب آنها واریز شد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه۲ با بیان این مطلب اظهار داشت: در سال زراعی جاری ۴ هزار و ۲۶۳ تن دانه روغنی سویا خریداری شده که بهای هر کیلو دانه روغنی سویا با دو درصد ناخالصی و ۱۲ درصد رطوبت ۲۴ هزار و ۶۹۴ است و تاکنون مبلغ ۸۴ میلیارد و ۱۷ میلیون ریال از مطالبات کشاورزان توسط بانک عامل پرداخت شده است.

وی افزود: همچنین با آغاز فصل خرید توافقی برنج از کشاورزان در اولین روز خرید ۴۵ تن برنج درمرکز خرید سیلوی شهید میرزا پور نکا انجام شد و برنج خریداری شده از نوع شیرودی بوده که با قیمت پایه ۵۴۵۰۰ ریال با درصد شکستگی ۸ درصد از برنجکاران خریداری شده است.

درج آگهی رایگان | معرفی کانال های تلگرام | بلیط هواپیما | خرید بلیط هواپیما

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ افزود: با توجه به دستورالعمل ابلاغ شده خرید صرفا از کشاورزانی که دارای معرفی نامه از سازمان جهاد کشاورزی می باشند انجام خواهد شد.

جعفری تصریح کرد: وجه برنج تحویلی به مرکز خرید از طریق سامانه بانک عامل به حساب کشاورزان دارای معرفی نامه واریز خواهد شد و هیچ برنجی از دلالان و یا اشخاصی که فاقد معرفی نامه از سازمان جهاد کشاورزی باشند خریداری نمی شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 68 = 75

بستن