۴۲۶۳ تن دانه روغنی سویا در مازندران خریداری شد

مجموعه: اخبار آمل‏, اخبار بابل, اخبار بابلسر‏, اخبار بهشهر, اخبار جویبار, اخبار چالوس, اخبار رامسر, اخبار ساری‏, اخبار فریدون‌ کنار, اخبار قائم‌ شهر‏, اخبار مازندران, اخبار نکا, اخبار نوشهر‏ تعداد بازدید: 9
۴۲۶۳ تن دانه روغنی سویا در مازندران خریداری شد

محمد جعفری اظهار داشت: با پیگیری های به عمل آمده مبلغ ۲۰ میلیارد ریال دیگر از مطالبات سویا کاران مازندرانی توسط بانک عامل به حساب آنها واریز شد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه۲ با بیان این مطلب اظهار داشت: در سال زراعی جاری ۴ هزار و ۲۶۳ تن دانه روغنی سویا خریداری شده که بهای هر کیلو دانه روغنی سویا با دو درصد ناخالصی و ۱۲ درصد رطوبت ۲۴ هزار و ۶۹۴ است و تاکنون مبلغ ۸۴ میلیارد و ۱۷ میلیون ریال از مطالبات کشاورزان توسط بانک عامل پرداخت شده است.

وی افزود: همچنین با آغاز فصل خرید توافقی برنج از کشاورزان در اولین روز خرید ۴۵ تن برنج درمرکز خرید سیلوی شهید میرزا پور نکا انجام شد و برنج خریداری شده از نوع شیرودی بوده که با قیمت پایه ۵۴۵۰۰ ریال با درصد شکستگی ۸ درصد از برنجکاران خریداری شده است.

درج آگهی رایگان | معرفی کانال های تلگرام | بلیط هواپیما | خرید بلیط هواپیما

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ افزود: با توجه به دستورالعمل ابلاغ شده خرید صرفا از کشاورزانی که دارای معرفی نامه از سازمان جهاد کشاورزی می باشند انجام خواهد شد.

جعفری تصریح کرد: وجه برنج تحویلی به مرکز خرید از طریق سامانه بانک عامل به حساب کشاورزان دارای معرفی نامه واریز خواهد شد و هیچ برنجی از دلالان و یا اشخاصی که فاقد معرفی نامه از سازمان جهاد کشاورزی باشند خریداری نمی شود.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “۴۲۶۳ تن دانه روغنی سویا در مازندران خریداری شد”

قالب تفریحی