دستگاه های اجرایی ترویج و اشاعه ورزش همگانی را مدنظر قرار دهند

سعید امجدی روز چهارشنبه در جلسه ورزش همگانی خمین اظهار کرد: عملیات اجرایی تکمیل سالن ورزشی یک هزار نفری خمین با اعتبار سه میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال به عنوان زیرساخت مهم ورزشی شهرستان خمین در حال انجام و مقرر است تا دهه فجر سال جاری به اتمام برسد.

وی افزود: شهرستان خمین ظرفیت های لازم برای برگزاری برنامه های ورزشی را دارد و میزبانی مسابقات نیازمند توسعه زیرساخت های ورزشی است.

رییس ورزش و جوانان خمین بیان کرد: در حال حاضر با تعامل و همکاری دانشگاه های شهرستان تلاش می شود  از ظرفیت سالن های ورزشی دانشگاه ها در اجرای برنامه ها استفاده شود.

امجدی عنوان کرد: نرخ مصوب استفاده از اماکن ورزشی دستگاه های اجرایی از سوی استان ها به شهرستان  ابلاغ می شود بنابراین سقف نرخ استفاده از سالن های ورزشی تعیین شده و مشخص است.

وی خاطر نشان کرد: استعداد یابی ورزشکاران مورد توجه اداره ورزش و جوانان است و دستگاه های اجرایی هماهنگی لازم را با  افرادی که به عنوان مربی ورزشی  انتخاب می شود داشته باشند چرا که این افراد فیلترهای گزینشی مورد نظر را با موفقیت گذرانده اند.

درج آگهی رایگان | معرفی کانال های تلگرام | بلیط هواپیما | خرید بلیط هواپیما

رییس اداره ورزش و جوانان خمین اظهار کرد : شهرستان خمین استعداد های ورزشی بسیاری دارد که درخشش و شکوفایی این استعداد ها نیازمند فراهم کردن زیرساخت های لازم ورزشی است و اداره ورزش و جوانان برای محقق شدن این امر تلاش می کند.

امجدی با بیان اینکه شهرستان خمین پتانسیل برگزاری رویداد های ورزشی بین المللی را هم دارد گفت: میزبانی مسابقات ورزشی بزرگ زمینه گرایش جوانان را به رشته های مختلف ورزشی هموار می کند.

وی بیان کرد: در سایه تعامل و ارتباط موثر با مسئولان اشاعه و توسعه ورزش در بعد همگانی مدنظر قرار دارد و اجرای برنامه های ورزشی با ارایه گزارش از عملکرد دستگاه های مرتبط پیگیری می شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

47 + = 50

بستن