مدارس هوشمند یکی از مؤلفه‌های مهم برنامه توسعه است

عزیز مزرعه عصر امروز در مراسم افتتاحیه کلاس‌های هوشمند شهرستان کارون با بیان اینکه گزاره‌هایی همچون امکانات آموزشی در راستای رسیدن به یک جامعه مطلوب ضروری است، اظهار کرد:‌ در ابتدا دغدغه ما در شهرستان کارون ساخت مدارس روستایی و برچیدن مدارس کانکسی بود و اکنون در پی ارتقای هرچه بیشتر کیفیت آموزشی هستیم.

وی با اشاره به جذب سرمایه‌گذاری شرکت‌های صنعتی خوزستان مانند شرکت ملی حفاری و توسعه نیشکر در ساخت مدارس افزود: در دهه فجر امسال، آخرین مدارس کانکسی در شهرستان کارون برچیده می‌شود.

مزرعه با بیان این مطلب که برنامه توسعه آموزش‌وپرورش خوزستان به عنوان مبنای برنامه‌ریزی‌ها و فعالیت‌ها در آموزش‌وپرورش شهرستان کارون قرار دارد، تصریح کرد: آموزش‌وپرورش خوزستان با بهره‌مندی از برنامه جامع توسعه بدون شک یکی از مدرن‌ترین آموزش‌وپرورش‌ها در سطح کشور است.

رئیس آموزش‌وپرورش کارون، ارتقای رتبه آموزش‌وپرورش خوزستان را یکی نشانه‌های اهمیت برنامه توسعه دانست و گفت: در مدارس هوشمند که یکی از مؤلفه‌های مهم برنامه توسعه است، دانش آموزان بر اساس استعداد و توانایی ذاتی خود آموزش می‌بینند.

وام ازدواج | تابلوسازی | بازاریابی | لپ تاپ استوک

مزرعه با برشمردن ارکان مختلف یک مدرسه هوشمند عنوان کرد: برنامه درسی، روش تدریس و ارزیابی و محتوا از جمله ارکان مدارس هوشمند است که مدیریت مدرسه نیز نقش اساسی دارد و شیوه‌های دسترسی به اطلاعات را به روز و در دسترس قرار خواهد داد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 19 = 24

بستن