حل مشکلات نساجی استان یزد در صدر مصوبات کارگروه تسهیل

مجموعه: اخبار ابرکوه, اخبار احمد آباد, اخبار اردکان, اخبار اشکذر, اخبار بافق, اخبار بفروئیه, اخبار بهاباد, اخبار تفت, اخبار حمیدیا, اخبار خضر آباد, اخبار زارچ, اخبار شاهدیه, اخبار عقدا, اخبار مروست, اخبار مهردشت, اخبار مهریز, اخبار میبد, اخبار ندوشن, اخبار نیر, اخبار هرات, اخبار یزد تعداد بازدید: 7
حل مشکلات نساجی استان یزد در صدر مصوبات کارگروه تسهیل

محمدرضا علمدار یزد در کمیته تخصصی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: استان یزد سابقه ای بسیار طولانی در حوزه نساجی دارد و واحدهای نساجی در این استان فعال هستند که بیشترین مراجعه را به کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید داشتند.

وی با بیان اینکه ۱۷ درصد از مصوبات و تسهیلات این کارگروه به واحدهای نساجی استان تعلق گرفته است، ادامه داد: ۴۴۶ واحد معادل ۱۷ درصد از متقاضیان تسهیلات، واحدهای نساجی بودند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد از برگزاری ۴۶ کارگروه اصلی و ۵۲ کمیته تخصصی خبر داد و اضافه کرد: بیش از دو هزار ۸۸۸ مصوبه برای بیش از دو هزار و ۷۳۱ پرونده در کمیته های تخصصی و جلسه اصلی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در راستای حمایت از تولید و رونق استان تایید شده است.

وی با بیان اینکه بخش اعظمی از مصوبات مربوط به مشکلات و مسائل حوزه بانکی بوده است عنوان کرد: بیش از دو هزار و ۳۹۲ مورد مربوط به بانک ها در زمینه وثایق، بدهی معوق، اقساط و تنفس اقساط و تمدید بازپرداخت و ۱۹۸ مورد مربوط به مشکلات بیمه ای تامین اجتماعی و ۱۴۰ مورد در خصوص بخشودگی جرایم،  ۱۱۱ مورد مالیاتی ۳۱ مورد گاز و ۳۱ مورد امور برق واحدها بوده است.

علمدار یزدی با تاکید بر اینکه تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سطح استان باعث تثبیت ۴۰ هزار اشتغال در سطح استان شده است اظهار داشت: ۹۸۱ ثبت نام در سامانه بهین یاب و ۵۳۵ فقره مصوبه برای دریافت تسهیلات به میزان ۴۸۴ میلیارد تومان مصوب شده است.

وی بیان داشت: برگزاری این جلسات موجب حفظ بیش از ۷ هزار میلیارد تومان سرمایه در بخش صنعت و تولید استان شده است.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “حل مشکلات نساجی استان یزد در صدر مصوبات کارگروه تسهیل”

قالب تفریحی