فرماندار دامغان: ۱.۸ میلیارد تومان اعتبار به دهیاری های دامغان اختصاص یافت

علی اصغر مجد عصر پنج شنبه در جلسه شورای اداری دامغان به میزبانی تالار همایش های منوچهری دامغانی این شهرستان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۸ درصد از اعتبارات توسعه متوازن استان سمنان در بین دستگاه های اجرایی این شهرستان توزیع شده است، ابراز داشت: در شش ماهه نخست سال جاری یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار به دهیاری دامغان اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه اعتبارات تمکلک دارایی صرف اجرای ۲۲۷ پروژه عمرانی دامغان خواهد شد، افزود: سهم  شهرستان از محل اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای استان سمنان در سال جاری رقمی معادل ۳۹۵ میلیارد تومان است که تاکنون ۵۸ درصد از این اعتبارات به دامغان اختصاص پیدا کرده است.

فرماندار دامغان با بیان اینکه از محل اعتبارات دریافت جرائم رانندگی نیز امسال ۲۷۰ میلیون تومان به این شهرستان اختصاص پیدا کرد، ابراز داشت: این اقدام با هدف رفع نقاط حادثه خیز در محدوده روستاها در اختیار بخشداری ها قرار خواهد گرفت که این مبلغ با همکاری اداره راه و ترابری در بین روستاها توزیع می شود.

مجد با بیان اینکه اعتباری معادل ۳۰۰ میلیون تومان برای روستاهای فاقد دهیاری شهرستان در سال جاری پیش بینی شده است، تصریح کرد: دستگاه های اجرایی شهرستان باید پروژه های قابل افتتاح خود را برای ایام الله دهه فجر هرچه زودتر تکمیل و لیست آن را به فرمانداری ارسال کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 47 = 49

بستن