عملکرد خوزستان در برگزاری نمایشگاه های تخصصی مطلوب است

عباس پورسلان شامگاه گذشته در مراسم افتتاح هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان خوزستان اظهار کرد: شرایط جدید به گونه ای است که در قبال ساخت و ساز ساختمان باید به آحاد جامعه پاسخگو باشیم. نمونه آن می توان به زلزله کرمانشاه اشاره کرد که این بلای طبیعی در کشور ما مکرر اتفاق افتاده است و این نکته را به ما گوشزد می کند که باید در حوزه کیفیت و تکنولوژی های جدید مهندسی ساختمان خود را بروز رسانی کنیم.

وی ادامه داد: یکی از شاخص های مهم در این بخش برگزاری نمایشگاه های تخصصی است که نمایشگاه بین الملل خوزستان در این بخش بسیار خوب عمل کرده است.

پورسلان بیان کرد: استقبال از نمایشگاه ساختمان سالانه رو به افزایش است که در آینده نه چندان دور باید نمایشگاه های موضوعی را در استان برگزار کنیم و  باید نمایشگاه را برای معرفی هرچه بیشتر فناوری های نوین و پیشرفته در بخش ساختمان تقویت و حمایت کنیم.

هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان با حضور مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان و رئیس انجمن صنفی انبوه‌سازان مسکن خوزستان آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه ۱۳۰شرکت از استان‌های خوزستان، تهران، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، فارس، یزد، اصفهان، البرز، آذربایجان شرقی و گلستان حضور دارند.

 

 

پشتیبانی شبکه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 75 = 78

بستن