بازی سخت در برابر ذوب آهن

علی نظرمحمدی در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال جام خلیج فارس، با همدردی با زلزله زدگان کرمانشاه، اظهار کرد: یکی از درخواست های ما از رئیس جمهوری اختصاص ماهانه تنها ۵۰۰ تومان از یارانه هر ایرانی برای ساخت و بازسازی مناطق زلزله زده است.

وی به شرایط حساس جدول لیگ برتر اشاره کرد و گفت: در بازی فردا در برابر تیم فوتبال ذوب آهن علاوه بر غیبت «حسین ابراهیمی» به دلیل محرومیت «پویا نزهتی» و «سامکن» نیز به دلیل مصدومیت حضور ندارد.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: متاسفانه اشتباهات فردی بازیکنان تیم سپیدرود در بازی ها ناشی از نبود تمرکز کافی است.

وی در ادامه تصریح کرد: تمام تلاش کادر فنی تیم سپیدرود ایجاد یک شرایط مساعد برای آرامش فکری بازیکنان است.

نظرمحمدی همچنین به بازی در برابر تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان نیز اشاره کرد و گفت: بازی فردا به دلیل اینکه ذوب آهن تیم سخت کوشی بوده سخت و دشوار است.

وی با اشاره به جذب بازیکن در نیم فصل برای تقویت و ترمیم نقاط ضعف تیم فوتبال سپیدرود، افزود: نیاز به تغییر و تحول اساسی در ترکیب نداریم به احتمال با تشکیل کمیته انضباطی باشگاه سه جای خالی داریم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با بیان اینکه شاکله اصلی تیم از بازیکنان بومی است، گفت: تلاش می کنیم تا در صورت نبود وجود بازیکنان بومی از غیربومی ها برای جذب استفاده کنم.

گفتنی است عواید بلیط فروشی دیدار خانگی تیم فوتبال سپیدرود و ذوب آهن اصفهان به زلزله زدگان کرمانشاه اختصاص می یابد.

 

 

معرفی رشته مهندسی دریا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 6 = 8

بستن