احداث مسکن برای زلزله‌زدگان توسط کمیته امداد سیستان وبلوچستان

رضا شهرکی اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده قرار است کمیته امداد سیستان و بلوچستان برای زلزله‌زدگان کرمانشاه ۷۰ واحد مسکونی احداث کند.

مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه این اقدام خداپسندانه با همکاری خیران استان انجام می‌شود، افزود: طبق برآورد اولیه انجام شده قرار است این واحدهای مسکونی با اعتبار ۲۱ میلیارد ریال احداث شود.

وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد در راستای جمع‌آوری کمک‌های مردمی مردم خیر و انسان‌دوست استان پهناور و ولایت‌مدار سیستان و بلوچستان ۶۰۰ پایگاه در سطح استان مستقر کرده که در حال حاضر نیز در حال جمع‌آوری کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان غرب کشور هستند.

شهرکی با اشاره به اینکه کمیته امداد سیستان و بلوچستان از همان لحظات اولیه وقوع زلزله در غرب کشور جهت امدادرسانی به زلزله‌زدگان وارد عمل شده، افزود: تاکنون کمک‌های فراوانی شامل کمک‌های نقدی و غیرنقدی از سوی مردم نوعدوست استان و برای ارسال به مناطق زلزله‌زده جمع‌آوری شده است.

مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان تاکید کرد: در حال حاضر اولویت کمک به زلزله‌زدگان با کمک‌های نقدی است چرا که می‌توان در هر زمان نیازهای ضروری زلزله‌زدگان را با وجوه نقد تهیه کرد و شماره حساب ۰۱۰۷۰۷۳۴۳۴۰۰۶ بانک ملی برای واریز کمک‌های نقدی مردم در نظر گرفته شده است.

 

 

معرفی رشته مهندسی پلیمر گرایش فرایند پلیمریزاسیون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 7 =

بستن