شرور سابقه دار و زورگیر شاهرودی دستگیر شد

سید مجتبی اشرفی از دستگیری شرور سابقه دار و زورگیر طلاهای مادر شهید شاهرودی خبر داد و ابراز داشت: چند روز قبل دو جوان شبانه و به طور مخفیانه وارد منزل مادر بزرگوار یک شهید شده و ضمن ضرب و شتم این فرد سالخورده مقادیری طلا از منزل وی به سرقت بردند.

وی افزود: پس از بررسی پرونده رد پای یک فرد شرور و برادرش در پرونده کشف شد که باتوجه به متواری بودن وی و داشتن چندین مورد حکم جلب در کلانتری های شهر علیه نامبرده درنهایت بامداد چهارشنبه مخفیگاه متهم شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه توسط دواکیپ از ماموران پلیس آگاهی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شاهرود با اشاره به اینکه تلاش ها برای دستگیری نفر دوم ادامه دارد، ابراز داشت: در بازرسی از منزل این متهم ۲۷ساله یک قبضه سلاح شکاری، یک قبضه قمه و یک قبضه چماق نامتعارف کشف و ضبط شد.

اشرفی در ادامه تصریح کرد: چندین مورد سوابق کیفری در پرونده  متهم وی به چشم می خورد و اکنون نیز چند مورد احکام جلب متهم در کلانتری های شهر موجود است که پس از بازجویی های اولیه با دستور قضایی متهم روانه زندان شد.

وی افزود:امنیت مردم و احساس امنیت شهروندان خط قرمزی است که پلیس هیچگاه اجازه عبور به هیج فردی از آن رانخواهد داد و کسانی که تفکرمجرمانه و قصدخدشه دارکردن امنیت مردم را درذهن خود می پرورانند نیروی انتظامی به کسی که آرامش عمومی را به مخاطره اندازد به شدت برخورد می کند.

مقاله رشته مدیریت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 15 = 22

بستن