تبریز ۲۰۱۸ فرصتی تاریخی برای معرفی تبریز فراهم کرده است

فرماندار تبریز گفت: تبریز ۲۰۱۸ فرصتی تاریخی برای معرفی تبریز و میراث فرهنگی آن فراهم کرده است و انجمن میراث فرهنگی تبریز نیز باید رسالت تاریخی خود را برای حضور در این رویداد به انجام برساند.

رحیم شهرتی فر در جلسه انجمن میراث فرهنگی شهرستان تبریز، گفت: تبیین اهمیت و جایگاه انجمن به اعضاء و همچنین ایجاد فضای آشنایی عمومی با میراث ملموس و ناملموس نقش مهمی در حرکت رو به رشد آن خواهد داشت و باید با تولید محتوای جذاب و در خور در این راستا گامهایی برداشته شود.

فرماندار تبریز با اشاره به لزوم استفاده از نظرات چهره‌های برتر حوزه‌های مرتبط در جلسات انجمن، بیان کرد: اگر بخواهیم انجمن به اهدافی که برای آن متصور شده است، دست یابد، باید از راهنمایی‌ها و نقطه نظرات چهره‌های شاخص فرهنگی استفاده کنیم و زمینه جلب مشارکت فکری آنان را فراهم کنیم.

شهرتی فر افزود: با توجه به مسئولیتی که در این زمینه بر عهده ما نهاده شده، لازم است تا با نگاهی دقیق و موشکافانه به بررسی وضعیت میراث فرهنگی موجود در سطح شهرستان بپردازیم و نقاط قوت و ضعف آنها را احصا و در راستای تقویت آنها گام برداریم.

در این جلسه، سعید برزگر معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری تبریز به عنوان نائب رئیس و جواد پناهی به عنوان حسابدار انجمن میراث فرهنگی شهرستان تبریز انتخاب شد.  در ادامه نیز با نظر اعضا نمایندگان انجمن برای حضور در جلسات انجمن میراث فرهنگی استان انتخاب شدند و چاپ نشریه تخصصی برای انجمن در دستور کار آتی قرار گرفت.

خرید بیلط هواپیما | دریل پیشرو | معرفی کانال تلگرام | عطر ادکلن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 14 = 23

بستن