۱۶تُن چوب آلات قاچاق در آستارا و سیاهکل کشف و ضبط شد

۱۶ تُن انواع چوب آلات قاچاق توسط مأموران انتظامی شهرستان های آستارا و سیاهکل کشف و ضبط شد.

فرمانده نیروی انتظامی سیاهکل در این باره اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع چوب قاچاق‌ بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ وحید اصلانی با بیان اینکه ماموران پس از تحقیقات و اطمینان از صحت موضوع موفق به شناسایی فردی ۶۵ ساله در خصوص این پرونده شدند، افزود: خودرو نیسان متهم در حین حمل چوب قاچاق متوقف و در بازرسی از این خودرو ۱۰۰ اصله چوب قاچاق به وزن هفت تُن کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی برای سیر مراحل قانونی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را با پلیس در میان بگذارند.

در همین باره فرمانده نیروی انتظامی آستارا اظهار کرد: ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه بازرسی سه راه قلعه حین کنترل و بازرسی خودرو های عبوری به یک دستگاه خودروی کامیون و یک دستگاه خودروی کامیونت حامل بار، مشکوک شدند و جهت بررسی بیشتر این دو خودرو را متوقف کردند.

سرهنگ رسول عزیزی با بیان اینکه در بازرسی از این خودروها ۹ هزار و ۶۰۰ کیلوگرم چوب قاچاق کشف و ضیط شد تصریح کرد: در این راستا دو قاچاقچی ۴۸ و ۵۲ ساله دستگیر شدند.

وی ارزش ریالی چوب‌های قاچاق کشف شده را ۳۵۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

 

پشتیبانی شبکه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

87 + = 94

بستن